marmara-evleri-4-konut-projesi

Marmara Evleri 4 Fiyat Listesi!

Marmara Evleri 4 konut projesi İhlas Yapı ve Kiler GYO tarafından Beylikdüzü ilçesinde geliştiriliyor. İstanbul’un nitelikli konut bölgelerinde, markalı projelere imza atan İhlas Yapı, aile öncelikli modern hayatın ihyacı olan yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor.

İhlas Yapı ve Kiler GYO tarafından Beylikdüzü ilçesinde yaşama kazandırılacak olan Marmara Evleri 4 projesi 640 daireden oluşuyor. İçerisinde 44 dükkanın da yer alacağı Marmara Evleri 4’te 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Marmara Evleri 4 fiyat listesi

2+1 daire 126 metrekare 500 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 163 metrekare 630 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 166 metrekare 650 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 203 metrekare 840 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Marmara Evleri 4’te daire bedelinin yüzde 50’si teslimde alınıyor. Ayrıca projede bankasız ve vade farksız ödeme imkânı da sunuluyor.

marmara-evleri-4-ihlas-yapi-kiler-gyo

Marmara Evleri 4

Bizim Evler 4 sosyal donatı alanları

Peyzaj için geniş alanların ayrıldığı projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, çok maksatlı eğitim salonları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor.

Modern yaşam konsepti, estetik mimarisi, birinci sınıf ankastreli, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunan projede, 24 saat güvenlik, kesintisiz jeneratör hizmeti ve her daire için kapalı otopark standart olarak müşterilere sunuluyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı olan E-5 ve TEM otoyollarına, eğitim kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile öne çıkıyor.

Yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu’nun Yakuplu istasyonuna komşu olan proje, gelecekte de deniz yolu ile yolcu taşımasının merkez üssü olması planlanan Ambarlı Limanı’nın yanı başında konumlanıyor. Bugüne kadar Bizim Evler markalı projelerde erken teslimi klasik hâle getiren İhlas Yapı, lüks ve konforlu bir hayat vadettiği Marmara Evleri 4 sitesinde inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Benzer Haber  Sunset İncek Güncel Fiyat Listesi!

Ambarlı Limanına komşu olacak proje 2020 yılında teslim edilecek.

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: İhlas Yapı – Kiler GYO

Proje Tipi: Daire, Konut
Konut Sayısı: 640
Arsa Alanı: 617.05 m2
Konut Tipleri: 2+1, 3+1 ve 4+1
Konut Metrekare Alanı: 126 – 204 m2
Teslim Tarihi: Kasım 2020

Bizim Evler 4 nerede?

Adres: Kavaklı Mah. Ayasofya Cad. No:16, 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: 0212 454 20 00

 

 

Yorum Yazın