mesa-bodrum-demirbuku-projesi

Mesa Bodrum Demirbükü projesi!

Mesa Bodrum Demirbükü projesi Mesa Mesken İnşaat tarafından Bodrum Torba Gökburun’da hayata geçiriliyor. Mesa Bodrum Demirbükü haberimizde projenin daire fiyatları, iletişim bilgileri, açık adresi, teslim tarihi, lokasyonu gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Mesa Bodrum Demirbükü daire tipleri

Bodrum Göl Mahallesi’nde 200 bin 697 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek olan projede 5 yıldızlı 45 odalı butik otel, 4 yıldızlı 260 üniteli ((160 süit villa + 100 apart ünite) tatil köyü yer alacak.

Deniz ile iç içe planlanıp tasarlanan Mesa Bodrum Demirbükü projesi bölgede ilgi odağı oluyor. Rezidans ve villa yapılarından oluşacak olan Mesa Bodrum projesi eşsiz yaşam alanları sunacak.

5 yıldızlı otelde 45 odalı otelde ikişer yataktan 90 yatak yer alacak. 4 yıldızlı tatil köyünde ise 260 ünite yer alacak ve toplamda 840 yatak kapasitesinde sahip olacak.

Mesa Bodrum Demirbükü fiyat listesi

Mesa Bodrum Demirbükü projesinde daire fiyatları, ödeme seçenekleri, firma içinde finansman modeli, banka faiz oranları, metrekare birim fiyatları henüz açıklanmadı.

Projedeki villaların tipleri ve yatak kapasiteleri ise şöyle: A tipi suit villa 1 / 4B tipi suit villa 14 / C tipi suit villa 22 / D tipi suit villa 36 / E tipi suit villa 54 / F tipi suit villa 18/ G tipi suit villa 48 / H tipi suit villa 32/ J1 tipi suit villa 12 / J2 tipi suit villa 8 / J3 tipi suit villa 2

265 milyon TL yatırımla yapılacak proje 2020 yılı Mayıs ayında teslim edilecek.

MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, Bodrum’daki projemiz villa, rezidans daireler ve butik bir otelden oluşan çok özel bir proje. Eşsiz bir doğası kendine özel sahili ve arazinin her noktasından deniz manzarasına hakim bir arazi üzerinde gerçekleştirilecek. Daha önce de belirttiğimiz gibi burada doğal dokuyu bozmamak için çok özenli çalışıyoruz. O nedenle gecikmek pahasına da olsa her yeni ve doğru fikirde sil baştan çalışıyoruz” dedi.

Benzer Haber  Anıl Park Evleri Fiyat Listesi!

Mesa Bodrum Demirbükü lokasyonu

Torba Mahallesi ile Göl Mahallesi arasında yer alan 200 dönümlük arsa imar planlarında turizm tesis alanı olarak yer alıyor. Bodrum ilçe merkezinin yaklaşık 17 km güney doğusunda, Göl mahallesinin ise yaklaşık 6 km güneyinde bulunan arsa denize sıfır konumda yer alıyor. Projenin deniz kıyısında halka açık plaj kullanımı yer almıyor.

Mesa Bodrum Demirbükü İletişim Bilgileri:

Adres: Bodrum/ Torba / Muğla
Telefon: 444 9 366

Emlak Lobisi / Nisan 2018

Yorum Yazın