mesa-orman-cubuklu-beykoz

Mesa Orman Çubuklu Fiyat Listesi!

leondumoulin.nl/language/miscellaneous/coral-reefs-tropical-fish.php Mesa Orman Çubuklu konut projesini siz değerli okurlarımız için deneyimli emlak editörümüz Berkman Demirhan inceledi. Mesa Orman Çubuklu projesi daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, teslim tarihi, iletişim bilgileri, açık adresi gibi bilgiler haberimizde yer alıyor.

Mesa Mesken inşaat yatırımlarına devam ediyor. see url Erhan Boysanoğlu kaptanlığında yarım asırdır 98 bin konut üreten Mesa Mesken 2018 yılında Mesa Orman Çubuklu, Mesa 28 Çubuklu, Mesa Bodrum Demirbükü, Mesa Cadde, Mesa Koz projelerini hayata geçiriyor.

https://flemsenfemal.tk Mesa Orman Çubuklu projesi Beykoz Çubuklu’da Mesa Mesken İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 30 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen proje 8 bloktan meydana geliyor. Ormanın içinde, kuş seslerinin arasında doğayla baş başa bir proje olan projede toplam 219 adet daire bulunuyor.

Muhteşem doğasıyla dikkatleri çeken projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 şeklinde tasarlandı. Çubuklu Polis Hatıra Ormanı’na komşu olan projede daire büyüklükleri ise 137 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiyor.

Mesa Orman Çubuklu fiyat listesi

Projede en düşük daire europeschool.com.ua/profiles/nemujaj/cena-nochevieja-valencia-2020.php 1 milyon 314 bin liradan başlayan fiyatlarla en yüksek daire ise 4 milyon 416 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

https://europeschool.com.ua/profiles/xaxukav/web-para-conocer-personas-de.php Mesa Orman Çubuklu ödeme planına göre yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 6 ay sonra yüzde 15 ara ödeme yapılıyor kalan konut bedeli ise Halk Bankası garantörlüğünde 60 ay vade farksız taksitle ödeniyor.

Mesa Orman Çubuklu teslim tarihi olarak Nisan 2020 planlanıyor. Çubuklu Polis Hatıra Ormanı sınırlarına yakın konumda yükselen proje zengin sosyal olanakları ile dikkat çekiyor.

 

Beykoz Çubuklu’da yer alan Mesa Orman Çubuklu; sırtını şehrin oksijen depolarından biri olan 1.5 milyon metrekarelik İstanbul Kent Ormanı’na yaslıyor. Kentin en temiz havalarından birine sahip olan bölgede, güne temiz orman havasıyla başlamak; metropolde yaşayan herkesin ortak hayalinin burada gerçekleşmesini sağlıyor.

Benzer Haber  Avrupa Konutları Başakşehir fiyat listesi!

Mesa Orman Çubuklu sosyal donatı alanları

Dünyaca ünlü markaların en özel malzemeleri kullanılarak dizayn edilen yaşam alanları, yakalanan estetik havayı tamamlıyor. Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli Mesa Orman Çubuklu; parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları ve yürüyüş yollarının yanı sıra; havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzaj ile birbirine bağlanan bahçeleri ile de ayrıntılarındaki mükemmelliği yansıtacak.

Dümdüz bir arazi üzerinde inşa edilen Mesa Orman Çubuklu, çocukların, oyun parklarında ve yeşil alanlarda özgürce koşup, doyasıya eğlenebileceği bir alan imkânı da sunuyor.

Mesa-Orman-Cubuklu-mesa

Mesa Orman Çubuklu

Proje özel konumu sayesinde hem denizden hem de karadan önemli ulaşım olanaklarına sahip.  Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile denizden; köprülere olan yakınlığı ile de karadan dilediğiniz noktaya kolayca erişim imkânı sağlıyor. Bir yandan Anadolu Yakası’nda Mesa Orman ayrıcalıkları ile doğanın içinde sakin bir hayat sürerken, diğer yandan Avrupa Yakası’nın tüm dinamizmine kusursuzca ayak uydurulabiliyor.

Ormanın içinde şehrin kalbindeyken; doğal orman ve göle yürüyerek 2 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, FSM Köprüsü’ne 10 dakika, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika , Levent’ ve Maslak’a 15 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 3. Köprü’ye yakınlığı sayesinde 3. havalimanına da kolayca ulaşmak mümkün.

Mesa Mesken İnşaat 2019 yılında sektörde 50. yılını kutlayacak. Tam 50 yıldır inşaat sektöründe durmaksızın faaliyet gösteren Mesa Mesken İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu ve ekibini bizler de tebrik ediyoruz.

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Mesa Mesken

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 219
Arsa Alanı: 30.000 m2
Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1
Metrekare Alanı: 137 – 275 m2
Teslim Tarihi: Nisan 2020

Mesa Orman Çubuklu nerede?

Adres: Acarlar Mah. 34800 Beykoz/İstanbul
Telefon: 444 9 366

Benzer Haber  Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap Projesi!

Emlaklobisi / Mayıs 2018

 

Yorum Yazın