modern-city-bahcelievler-projesi-alp-insaat

Modern City Bahçelievler Fiyat Listesi!

Modern City Bahcelievler konut projesi ile ilgili daire fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi, daire tipleri, iletişim bilgileri ve sosyal donatı alanları haberimizde yer alıyor.

Modern City Bahçelievler projesi Alp Group İnşaat ve Modacity iş ortaklığı ile İstanbul Bahçelievler’de yaşama kazandırılıyor. 105 daire 5 ticari üniteden oluşan proje içerisinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunduruyor.

Projede 2+1 daireler 104 ile 127 metrekare, 3+1 daireler 160 metrekare, 4+1 daireler ise 217 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Alp İnşaat tarafından hayata geçirilen Modern City Bahçelievler projesi İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler’de 5 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Modern City Bahçelievler fiyat listesi

2+1 daire 104 metrekare 470 bin liradan başlayan fiyatlarla

3+1 daire 160 metrekare 723 bin liradan başlayan fiyatlarla

4+1 daire 217 metrekare 980 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Alp İnşaat Modern City Bahçelievler fiyatları 470 bin TL’den başlıyor. Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan ödeme ise 30 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 8 indirim imkanı sunuluyor.

modern-city-bahcelievler-projesi

Modern City Bahçelievler Konut Projesi

Atatürk Havalimanı’na 3 kilometre, 3. Havalimanı’na ulaşım sağlamak amacı ile yapımı devam eden Halkalı-Kirazlı ile İkitelli-Ataköy metro hatlarına 350 metre yürüme mesafesinde konumlanan proje CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent, MASKO, İSTOÇ, gibi iş ve ticaret komşu konumda yükseliyor. Arel Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Kültür Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına da çok yakın konumda inşa ediliyor.

Lokasyon özelliklerinin yanında kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklarla da dikkatleri üzerine çeken Modern City Bahçelievler projesi içinde lobi, resepsiyon, sauna, fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, peyzaj, çocuk oyun alanları, kamelyalar, hobi odası, seyir terası, çok amaçlı toplantı salonu gibi aktivite alanları sunuyor.

Benzer Haber  Avrupark Hayat fiyat listesi!

Modern City Bahçelievler nerede:

Adres: Çobançeşme Mah. Altay Sk. No:6 Bahçelievler/İstanbul

Telefon: 0 212 324 64 44

10 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan Alp Group İnşaat A.Ş. ve Modacity Ticaret A.Ş. firmalarının bir araya gelerek kurduğu Alp Group Modacity İş Ortaklığı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle meskûnlarının takdirini kazanmıştır.

Modern City Bahçelievler ile bölgesine taze bir soluk getiren ve karşılıklı güven ilişkilerini sağlam tutarak kalıcı dostluklara önem veren Alp Group Modacity İş Ortaklığı, sizlere proje ile sadece konut değil, aileniz için düşlediğiniz yepyeni bir yaşam biçimi sunuyor.

Emlak Lobisi / Mayıs 2018

 

 

 

Yorum Yazın