Nef Bahçelievler Güncel Fiyat Listesi!

https://europeschool.com.ua/profiles/vasugisej/raya-en-la-una.php Nef Bahçelievler konut projesi satışa çıktı. Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Behçelievler’de Real Meydan AVM’nin yerine yapılan Nef Bahçelievler projesi 45 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. 25 bin metrekare özel tasarlanmış peyzaj alanına yer verilen Nef Bahçelievler’de 9 bin metrekarelik teras ve kat bahçeleri bulunuyor.

fimapavemea.ga 10 Bloktan oluşan proje 1.023 adet konut ve 14 adet ticarri birimden meydana geliyor.  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tipinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 40 ile 280 metrekare arasında değişiyor. Yarısından fazlası peyzaja ve yeşil alana ayrılmış olan projenin sadece yüzde 5’ini 1+1 daireler oluşturuyor.

Nef Bahçelievler fiyat listesi

1stclass-ltd.com/wp-content/computer/1221-handy-hacken-aus.php 1+1 daireler: 635 bin TL’den

2+1 daireler: 1 milyon TL’den

3+1 daireler: 1 milyon 500 bin TL’den

4+1 daireler:  2 milyon 666 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Prode şirket içi 36 ay ve 60 aya varan vade seçenekleri sunulabiliyor. Aynı zamanda peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Projeden banka kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler 0.99’dan başlayan faiz oranları ile banka kredisinden yararlanabiliyor.

 

 

45 bin metrekarelik Nef Bahçelievler arsasının 25 bin metrekaresi özel tasarlanmış peyzaj alanından oluşuyor. Projede yer alan 9 bin metrekarelik teras ve kat bahçeleri de doğayı evlerin içine taşıyor. Ayrıca Nef Bahçelievler’in önünde ve yanında yaklaşık 20 bin metrekarelik bir park alanı da yer alıyor.

Dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik&marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer alan projenin sakinleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına sınırsız sosyalleşme imkanı sunacak.

Nef Bahçelievler sosyal donatı alanları

Daire teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanan Nef Bahçelievler projesinin sosyal olanakları arasında; cafe, restoran,  fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, teniz kortu, voleybol ve basketbol sahası, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Benzer Haber  Farilya Asia Yatırımcısına Kazandırıyor

Bir Nef keşfi olan ve dünyada ilk kez Nef tarafından uygulanan Foldhome konsepti, Nef Bahçelievler projesinde de uygulanıyor. Standart bir evin içine sığamayacak, sitelerin alışılmış sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı üniteler sunan Foldhome sisteminden, rezervasyon sistemi ile yararlanılabiliyor. Kullan-öde sistemi ile foldhome ünitesini dilediğiniz zaman evinize ekleyip dilediğinizde çıkarabiliyor, bedelini sadece kullandığınızda ödüyorsunuz.

Hemen önünde metro durağı bulunan proje E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor.

Nef Bahçelievler iletişim bilgileri:

creenmitsedicoun.cf Adres: Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul
enter Telefon: 444 9 633

Bilgen Kutlu / Nisan2018

Yorum Yazın