Nef Ortayaka fiyat listesi!

Nef Ortayaka projesi 5 bin lira peşinatla satışa çıktı. Timur Gayrimenkul tarafından Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Nef Ortayaka projesinde Kolay Ev konseptinde geliştirildi.

Timur Gayrimenkul’ün Gaziosmanpaşa’daki en yeni projesi, bugün itibariyle VIP satış günlerine başladı. 4 bloktan oluşan ve 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneği olan projede çarşamba gününe kadar sadece 80 özel daire 390.000 TL’den satışa çıkıyor.

Projenin çarşamba gününe kadar Basınekspres ofisinden 5.000 TL kapora ile satışları yapılacak. 80 daire bittikten sonra projedeki fiyatlar 450.000 lira bandında devam edecek.

Proje yepyeni bir fikirle “Kolay Ev” konsepti ile tasarlandı. Dünyaca ünlü mimarlar tarafından size özel tasarlanan, dilediğiniz zaman evinize onlarca oda ekleyebileceğiniz Foldhome konseptine sahip “Kolay Ev”ler artık Nef’te.

Projedeki sosyal olanaklar arasında ise, otopark, güvenlik, spor alanları, müzik odası, misafirhane, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve yeşil alanlar bulunuyor.

Nef Ortayaka fiyat listesi

Projede daire fiyatları 360 bin TL’den başlıyor. Nef Ortayaka projesinde yüzde 0,98 kredi faiz fırsatı sunuluyor. Projede ayda sadece 2 bin 900 TL ödeyerek ev sahibi olmak mümkün.

Projenin Basınekspres ofisinden 5.000 TL kapora ile satışları yapılacak. 80 daire bittikten sonra projedeki fiyatlar 500.000 TL bandında devam edecek.

Nef Ortayaka Nerede?

Proje, konum olarak Haliç’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Proje iletişim bilgileri:

Tel: 444 9 633

 

 

Benzer Haber  Mesa Orman Çubuklu Fiyat Listesi!

Yorum Yazın