nef-reserve-golkoy-bodrum

Nef Reserve Gölköy

Nef Reserve Gölköy projesi hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Timur Gayrimenkul tarafından Bodrum Gölköy’de hayata geçirilen Nef Reserve Gölköy projesi ünlü mimar Emre Arolat tarafından tasarlandı.

Bodrum’un cennet koyu olarak bilinen Gölköy’de geliştirilen proje 46 bin metrekare büyüklüğünde arsa üzerine inşa ediliyor.

Timur Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği Nef projelerinden en yenisi Bodrum’un cennet koyu diye adlandırılan Gölköy’de yükseliyor. 89 adet lüks ve müstakil havuzlu villadan meydana gelecek yeni projedeki 42 villa özel tasarıma sahip. Nef Reserve Gölköy projesi 46 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Nef Gölköy projesinde villaların alanları 400 ile 1200 metrekare arasında değişiyor.

Nef Reserve Gölköy

Nef Reserve Gölköy mimarı Emre Arolat

Dünya çapında ödüllü mimar Emre Arolat projeyi anlatırken, “Bu proje, denizden bakıldığında bağıra çağıra ortaya çıkmak yerine, olabildiğince içinde yer aldığı doğal örüntü ile hemhal olmayı hedefleyen bir yönelimle ele alındı.” diye konuştu.

“Arazinin doğal doku ve eğimine müdahale etmeyen, tersine bulabildiği uygun yere usulca ilişen yapılar, denizden bakıldığında bağıra çağıra ortaya çıkmak yerine, olabildiğince içinde yer aldığı doğal örüntü ile hemhal olmayı hedefleyen bir yönelimle ele alındı” diyen Emre Arolat,  bu anlamda geliştirilen genel yerleşim stratejisi uyarınca, arazinin genel algısının, alanda bulunan gelişmiş ağaçların ve mevcut topografik özelliklerin korunması ve büyük ölçekli müdahalelerden kaçınılması öngörüldü” şeklinde konuştu.

Doğal örüntüyle iç içe tasarlanan evler, arazinin doğal doku ve eğimine müdahale etmeden bulunduğu yerle bütünleşiyor.

Evlerin manzara cephelerinde kullanılan olabildiğince kesintisiz şeffaf tasarımlar, hem doğanın renklerini yaşam alanlarına taşıyor, hem de denizden bakıldığında yapılar içinde yer aldıkları doğanın bir parçası olarak görünüyor.

Benzer Haber  Note 27 Elegance Fiyat Listesi!

Nef Reserve Gölköy projesi kapalı satış yöntemiyle satışa sunulacak.

İşletmeci Banyan Tree olacak!

Projenin işletmesini, bugüne kadar Phuket, Maldivler, Seyşeller, Bali gibi dünyanın en özel noktalarında misafirlerine lüks deneyimi yaşatan Banyan Tree üstlenecek.

28 ülkede 43 otel ve resort’u, 66 spa merkezi, 80 mağazası ve 3 golf sahasıyla dünyanın en lüks konaklama tesisleri arasında yer alan Banyan Tree’nin Avrupa’da açacağı ilk otel de “Banyan Tree Bodrum” ismiyle Nef Yalıkavak’ın içinde yer alacak.

Banyan Tree Hizmetleri:

• Spa
• Banyan Catering
• Aqua Bar
• Özel Şef
• 7/24 Butler Hizmeti (ya da 7/24 Hizmetli Servisi)
• 7/24 Housekeeping
• Kuru Temizleme
• Bavul Hazırlama Servisi
• Banyan Tree Bodrum Hotel Özel İndirim
• Alışveriş Hizmeti
• Vale
• Araç Yıkama

Nef Reserve Gölköy iletişim bilgileri:

Adres: Göl Mahallesi, 114 ada, 5, 6, 7 parsel Bodrum/Muğla

Telefon: 444 9 633

Nef hakkında:

Bir Timur Gayrimenkul Yapı ve Geliştirme A.Ş. markası olan Nef, gayrimenkul sektörüne yeni bir nefes getirmek için kuruldu. New York, Chicago ve Miami’de eş zamanlı projeler geliştiren Türkiye’de ilk, dünyada sayılı firmadan biri olarak 2016 yılında en yüksek satış cirosu ve en yüksek satış adediyle sektörünün lideri oldu. Güçlü portföyü ile sektörün önde gelen firmalarından İş GYO ve dünyanın en büyük ve itibarlı kurumlarından biri olan EBRD ile iş ortaklığı kurdu. Ayrıca sadece son 3 yılda 56 ödülün sahibi oldu.

 

Yorum Yazın