nef-reserve-kandilli-fiyat

Nef Reserve Kandilli

Nef Reserve Kandilli fiyat listesi, daire tipleri, iletişim bilgileri ve lokasyonu haberimizde yer alıyor. Nef Reserve Kandilli projesinde daire fiyatları 1 milyon 900 bin liradan başlıyor.

Nef’in yeni projesi 406 konuttan meydana geliyor. Satışların başladığı projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Haziran 2020 yılında tamamlanması beklenen Nef Reserve Kandilli projesi için ön talep toplanıyor. Tüm Nef projelerinde olduğu gibi Nef Reserve Kandilli projesinde de zengin sosyal donatılar yer alacak.

Projede 2+1,3+1,4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 157 ile 385 metrekare arasında değişiyor.

Galeri 3

Nef Reserve Kandilli fiyat listesi

Projede daire fiyatları 1 milyon 900 bin liradan başlıyor . Projede şirket bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Nef Reserve Kandilli projesinde kişiye özel ödeme planı yer alıyor.

Haziran 2020’de teslim edilmesi planlanan proje Boğaz ve Adalar manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor.

Nef Reserve Kandilli, Eston Kandilli Evleri, İçkale Kandilli Konakları ve Ofis Kent Sitesi’ne komşu konumda yer alıyor. Lüks detaylarla donatılan projede 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Projede 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 157 metrekare ile 423 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Galeri 10

Mimar Emre Arolat imzası taşıyan projenin sosyal olanakları arasında ise;
• Çocuk oyun alanları
• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Yürüyüş alanları
• Peyzaj
• Fitness salonu
• Sauna
• Cafe yer alıyor.

Galeri 13

 

Projede Foldhome kapsamında; bilardo ve masa tenisi oynamaya müsait eğlence odası, kapalı squash kortu, playstation odası, özel görüntü ve ses sistemine sahip 20 kişilik sinema salonu, özel toplantı ve çalışma odası, yemek ve davet odası, tek potalı kapalı basketbol sahası, yatılı konukların ağırlanabileceği misafir odası, piyano ve davul setiyle birlikte özel ses izalasyonlu müzik odası, parti ve karaoke odası, sanatsal çalışmalar için atölye, gökyüzü ve yıldızları izleyebileceğiniz gözlem odası, puro ve şaraplarınızı muhafaza edebileceğiniz gerekli koşullara sahip mahsen, donanımlı fitness spor salonu, yoga & pilates gibi özel aktivite ve dersler için stüdyo, jakuzili teras, açık hava sineması, kapalı mini futbol sahası, çocukların güvenle oynayabileceği oyun odası, teras bahçesi de bulunuyor.

Benzer Haber  Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap Projesi!

Galeri 4

Nef Reserve Kandilli iletişim bilgileri:

Adres: Küçüksu Mah. Dereboyu Cad. Metin Sok. Kandilli-Üsküdar/İstanbul
Telefon: 444 9 633

Yorum Yazın