nef-reserve-yalikavak

Nef Reserve Yalıkavak

Nef Reserve Yalıkavak projesini siz değerli okurlarımız için her yönüyle araştırdık. Haberimizde projenin lokasyonu, daire fiyatları ve teslim tarihi gibi konular yer alıyor.

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan Nef Reserve Yalıkavak projesi Bodrum’un en güzel koylarından birinde, denize sıfır 100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 500 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor. Ayrıca proje kapsamında bulunan otel, dünyaca ünlü bir otel markası tarafından işletilecek.

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan Nef Reserve Yalıkavak projesi Bodrum’un en güzel koylarından birinde, denize sıfır 100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 500 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor.

Nef Reserve Yalıkavak fiyat listesi

2+1 daire (103) metrekare 391 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla,

5+1 daire (395) metrekare 1 milyon 400 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Nef Reserve Yalıkavak projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Bir Nef keşfi olan FOLDHOME, tüm dünyada sadece Nef projelerinde kullanılıyor. FOLDHOME sistemi, evinizde her an bulunduramayacağınız ama hep olmasını istediğiniz müzik odası, fitness salonu, Playstation odası, sinema odası gibi 24 farklı özel alanı hizmetinize sunuyor. Alışılmışın dışına çıkan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan FOLDHOME, sizi kullan-öde sistemi ile tanıştırıyor. Sabit aidat olmadan, sadece kullandığınız zaman ödediğiniz uygun bir ücretle her odanın keyfini evinizdeymiş gibi sürersiniz.

Foldhome’un kullan-öde sistemi sayesinde metrekare başına çok daha düsük ve sabit aidat. Hedef kitlenin konut dışında kullanacağı sosyal aktiviteleri içinde barındıran ince düşünülmüş çözümler. Foldhome ünitelerinin tamamı daire sahiplerinin olup, herkes hissesi oranında hak sahibidir.

Nef İcra Kulu Başkanı Erdem Timur, Nef Reserve Yalıkavak projesi için “Bodrum’da şu ana kadar yapılan yazlıkları unutturacak bir proje olacak” şeklinde konuşmuştu.

Benzer Haber  Folkart Vega körfez manzarasına sahip olacak!

Nef Reserve Yalıkavak projesinin en dikkat çekici özelliği ise 2 bin metrekarelik özel kumsalının bulunması. 460 metrelik sahil şeridiyle Nef Yalıkavak’ın 3 tarafı denizlerle çevrili ve iki adet koyu bulunuyor.

Nef Reserve iletişim bilgileri;

Adres: Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla
Telefon: 444 9 633

 

Yorum Yazın