note-27-elegance-antalya-kepez

Note 27 Elegance Fiyat Listesi!

follow Note 27 Elegance konut projesi Antalya Kepez’de Note İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 252 adet konutun yer aldığı proje 13 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor.

Stüdyo ve 1+1 daire seçeneklerinin yer almadığı projede konut tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. maisonducalvet.com/busco-mujer-soltera-en-pego.php Note 27 Elegance projesinde yer alan konutlar 80 ila 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Yatay mimariye sahip 6 bloktan oluşan Note 27 Elegance projesinde bloklar arasında yer alan büyük bir açık yüzme havuzu bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. Note 27 Elegance projesinde 2+1 daireler 80-100 metrekare, 3+1 daireler ise 125 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

note-27-elegance-kepez

get link Note 27 Elegance

Note 27 Elegance fiyat listesi

2+1 daire 80 metrekare 249 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 125 metrekare 399 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabilen Note 27 Elegance projesinde şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Deniz manzarasına hakim olan Note 27 Elegance projesi pilaja 6 bin 400 metre yakınlıkta yükseliyor. Note 27 Elegance projesinin çalışmaları devam ederken teslimlerinin ise Aralık 2019’da gerçekleşmesi bekleniyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında, 24 saat güvenlik, sauna, türk hamamı, basketbol sahası, futbol sahası, mağazalar, yürüyüş alanları, peyzaj alanları, açık-kapalı otopark, yüzme havuzu, cep sineması, kamelye, çay evi bulunuyor.

source site Note 27 Elegance nerede?

derypuxebeko.ga Adres: Hüsnü Karakaş Mah. 3547. Sok. No:14 07320 Kepez/Antalya
Telefon: 0 242 312 86 42

Note inşaat firmasının geliştirdiği projeler arasında Aliyenur Residence, Note o7 Premium, Note 28 Avangard, Bizim Evler 2, Elite Loft Residence, Kazakistan AVM projesi ve Note I-II bulunuyor.

Note İnşaat hakkında

İnşaat ve Yatırım şirketi olarak kurulan Note İnşaat ve Yatırım şirketi; Yenilikçi fikirleri ve Yüksek kalite anlayışı ile Alışılmışın dışında bir hizmet sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermesi ile kısa zamanda sektörün lider firmaları arasında hak ettiği yeri almıştır.

Benzer Haber  Sea Pearl Ataköy Fiyat Listesi!

Sürekli gelişen çağın şartlarına ve koşullarına uyumlu yeniliklerle, Hedeflerine ulaşan Note İnşaat ve Yatırım şirketi, Zamanın hızlı akışında faaliyetlerine aynı hızla genişleterek gerek yurt içinde gerekse yurt dışında lüx ve kaliteli yapılarda Blok Daire, Toplu Konut, Ticari Yapı, Villa, AVM, Residence ve Endüstriyel yapılar yaparak iç ve dış pazarlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

Hedefimiz Note İnşaat ve Yatırım şirketi olarak sadece Türkiye’nin değil Avrupa ve Dünyanın lider kuruluşları arasında yer almaktır.

 

Yorum Yazın