park-yasam-santorini-izmir

Park Yaşam Santorini Fiyat Listesi!

go site Park Yaşam Santorini projesini İzmir’de konut almayı düşünen siz değerli okurlarımız için her yönüyle inceledik. Haberimizde projenin daire fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi, lokasyonu, iletişim bilgileri, daire tipleri ve açık adresini bulabilirsiniz.

Yunanistan’ın gözde tatil beldesi Santorini’den ilham alınan projeye naijurini.ml Park Yaşam Santorini adı verildi. Mimarisi Santorini’den esintiler taşıyan projede çok katlı yapılar yerine yatay mimari uygulandı. Projede normal dairelerin yanı sıra 17 adet müstakil Santorini Evleri bulunuyor.

İzka İnşaat, İzmir Çiğli Egekent’teki yeni projesi tracafachydkids.tk Park Yaşam Santorini için düğmeye bastı. İzka İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 21 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Toplam 16 blokta inşa edilen projede 524 adet daire yer alıyor.

İzka İnşaat Park Yaşam Santorini projesinde büyüklükleri 53 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

park-yasam-santorini-izka-insaat

source url Park Yaşam Santorini

Park Yaşam Santorini fiyat listesi

1+1 daire 228 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 319 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 395 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede her keseye ve kişiye özel firma bünyesinde ödeme seçenekleri yer alıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

Park Yaşam Santorini konut projesinin sosyal donatı alanları arasında, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, 24 saat güvenlik, kafeterya, yürüyüş parkuru, geniş peyzaj alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, hobi odası bulunuyor.

Park Yaşam Santorini nerede?

source site Adres: Yakakent Mah. Çiğli/izmir
Telefon: 444 3 893

Proje Künyesi:

Proje Tipi: Konut

Yapımcı Firma: İzka İnşaat

Arsa Alanı: 21 bin metrekare

Konut Sayısı: 524 adet bağımsız ünite

Benzer Haber  Sunset İncek Güncel Fiyat Listesi!

Daire Tipleri: 1+1, 2+1 ve 3+1

Teslim Tarihi: Aralık 2019

İzka İnşaat hakkında:

1995 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan İzka İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Emlak Lobisi / Nisan 2018

 

 

Yorum Yazın