portmarin-mavisehir-izmir

Portmarin Mavişehir fiyat listesi!

Portmarin Mavişehir konut projesi Katal İnşaat güvencesi ile İzmir Mavişehir’de yaşama kazandırılıyor. İzmir Mavişehir’de yükselen Portmarin Mavişehir fiyatları bin dolardan başlıyor.

Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan projede 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Katal İnşaat imzası ile inşa edilecek olan Portmarin Mavişehir projesi eşsiz deniz manzarası ile göz kamaştırıyor.

Katal İnşaat güvencesi ile Mavişehir’de yaşama kazandırılacak olan proje 25 katlı tek blok mimarisi ile ilgi çekiyor. Denize sıfır konsepti ile kapanmayan deniz manzarasına hakim olacak proje konut sahibi olmak isteyenlere göz kırpıyor.

25 katlı tek bloktan oluşan proje 112 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

Portmarin Mavişehir fiyat listesi

Katal İnşaat Portmarin Mavişehir fiyatları bin dolardan başlıyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Portmarin Mavişehir projesinde geri kalan ödeme ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan muhteşem proje deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor.

Denize sıfır, eşsiz bir manzarayı yatırımcısına sunacak Portmarin Mavişehir projesi, Karşıya’da lüks ve seçkin hayatın yeni adresi olmaya hazırlanıyor. “Denizi Görün, Denizi Duyun, Denizi Koklayın, Denize Dokunun…” sloganı ile hayata geçirilmeye hazırlanan proje, kapanmaz deniz manzarasının yanı sıra gündelik hayatın rahat bir şekilde yaşanmasını sağlayacak merkezi bir noktada yer alıyor.

Modern mimarisiyle dikkat çeken projenin sosyal olanakları arasında;
•   Fitness salonu
•   Güvenlik
•   Otopark
•   Yüzme havuzu
•   Lounge bar
•   Yürüyüş alanları
•   Çocuk oyun alanları
•   Yeşil alan
•   Sauna yer alıyor.

Proje hakkında detaylı bilgi için 0.530. 667 62 34 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Portmarin Mavişehir nerede?

Adres: Mavişehir Mahallesi Karşıyaka/İzmir
Telefon: 0530 667 62 34

Katal İnşaat hakkında:

Benzer Haber  Mahall Ankara fiyat listesi

Başta Karşıyaka, Çiğli, Bostanlı, Ulukent, Menemen gibi İzmir’in gelişmiş ve gelişmekte olan bölgelerinde satılık daire projeleri ile İzmir’de sizler için güvenli ve karlı yatırım fırsatları sunan Katal İnşaat olarak Güven Yapımızda Var sloganını benimsedik. Yaptığımız projelerimizde satıştan sonra içinde hızlı servis güvencemiz ile sizlere olası problemlerinizde hızlı destek sağlıyoruz. Siz güvenle ve rahatla yaşamın keyfini çıkarın.

 

 

Yorum Yazın