Prestij Gold Fiyat Listesi!

Prestij Gold konut projesini deneyimli emlak editörümüz Berkman Demirhan siz değerli okurlarımız için araştırdı. Haberimizde projenin daire tiplerini, daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini, lokasyonunu, sosyal donatı alanlarını, iletişim bilgilerini ve teslim tarihini detaylı olarak bulabilirsiniz.

Bursa’da birçok proje hayata geçiren Bakyapı, yeni projesi için Nilüfer ilçesini seçti. Odunluk Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 30 dönümlüm arsa üzerine kurulacak yeni projeye Prestij Gold adı verildi

Bak Yapı tarafından inşa edilen Presij Gold projesi 30 bin 798 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Prestij Gold projesinde 16 blokta 252 konut yer alıyor. 4+1 ve 6+1 dubleks dairelerin sunulduğu Prestij Gold projesinde konutların büyüklükleri 217 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde alıcısının karşısına çıkıyor.

Prestij Gold fiyat listesi

4+1 daire 217 metrekare 1 milyon 250 bin liradan başlayan fiyatlarla,

6+1 daire 433 metrekare 2 milyon 750 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bakyapı, tüm kesimleri ev sahibi yapmak misyonunu kampanyalarıyla da destekliyor. Prestijli ve huzurlu yaşam alanlarıyla şehrin gelişimine liderlik eden şirket, kampanyalarıyla da tüm kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyor. Bu kapsamda ülke çapında başlatılan 84 ay vadeli ulusal kampanyaya Bursa’dan destek veren tek firma olarak öne çıkıyor. Tüm projelerinde “Vade Farklı Bakyapı’dan” kampanyasında 84 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuyor.

252 konuttan oluşan proje dahil tüm projelerde örnek daireler satış ofislerinde gezilebiliyor. Büyük metrekareli bu konutlar akıllı ev konseptiyle donatılıyor. Tüm konutlar beyaz eşyadan klimaya tam donanımlı bir şekilde anahtar teslim ediliyor.

prestij-gold-bursa

Prestij Gold

Prestij Gold sosyal donatı alanları

“Huzurlu Yaşam Alanları” Sloganıyla geliştirilen projede, İnsan hayatına huzur veren üst düzey konfor sunan birçok detay yer alıyor. Kaliteli malzemelerle inşa edilen projede, özel güvenlikli site, Otopark, planlı peyzaj alanları, kapalı bay ve bayan ayrı yüzme havuzları, spor tesisleri, mescit gibi birçok sosyal donatıları bir arada sunuluyor.

Bak Yapı 2017 yılında başladığı projelerinin yapımını sürdürürken, 2018’de Bursa’da ‘’Prestij Gold’’ ve ‘Prestij Park Bulvar’konut projeleri ve ‘Bakyapı Prestij Optimum Alışveriş Merkeziprojeleriyle yeni yatırımlarına devam ediyor.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel BAKGÖR, “ Bakyapı Group olarak satış odaklı kampanyalarımız devam edecek. En son düzenlediğimiz kampanyada konut almak isteyen vatandaşlarımıza 84 ay yüzde sıfır faiz imkanı sunduk. Kampanyamız yoğun ilgi gördü. Şubat ayından bu yana, 3 ay boyunca süren kampanyada 310 adet konutun satışı tamamladık.” dedi.

Prjenin 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Benzer Haber  Maraş Yaşam Fiyat Listesi!

Prestij Gold nerede?

Adres: Odunluk Mah. Nilüfer/Bursa
Telefon: 444 16 99

Emlaklobisi / Nisan 2018

 

 

 

Yorum Yazın