prestij-park-bulvar-bursa

Prestij Park Bulvar Konut Projesi!

stercairingmeadti.ml Prestij Park Bulvar konut projesi Bursa Osmangazi’de Bak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul’da yatırımlarını tamamlayan Bak Yapı bundan sonra Bursa bölgesinde konut projeleri geliştirecek. Radarını Anadolu’ya çeviren Bak yapı Bursa’da 3 yeni proje inşa edecek.

Prestij Gold, Prestij Park Bulvar ve Prestij Optimum Alışveriş Merkezi projelerini geliştirecek olan Bak Yapı toplamda 1 milyar 500 milyon liralık yatırım yapacak.

Gayrimenkul ve konut inşaatı sektörüne kazandırdığı 45 projeyle Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olarak 27’nci yılını geride bırakan Bakyapı, yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. ‘’Huzurlu Yaşam Alanları’’ sloganıyla hayata geçirdiği tüm projelerinde bulunduğu bölgeye yüksek katma değer ve prestij katan şirket, 2018 yılında da yeni projeleriyle faaliyetlerini sürdürecek.

Prestij Park Bulvar projesi Bak Yapı tarafından Bursa Osmangazi’de hayata geçiriliyor. 41 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan Prestij Park Bulvar projesi bölgede dikkatleri üzerine çekiyor.

Prestij Park Bulvar fiyat listesi

Projenin daire fiyatları, metrekare birim fiyatları, daire tipleri, ödeme planı, banka faiz oranları, taksit seçenekleri, firma içinde finansman modeli henüz açıklanmadı.

Yaşama kazandırdığı ‘Prestij’ projeleri ile ilgi gören Bak Yapı, yeni projelere imza atmaya devame ediyor. Prestij Park Bulvar adını proje Bursa Osmangazi mevkiinde yaşama kazandırılacak. 41 bin metrekare arsa büklüğüne sahip olacak olan Prestij Park Bulvar projesi lüks konutları ile dikkatleri üzerine çekecek.

Sinpaş GYO’dan satın alınan 41 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek Prestij Park Bulvar konut projesi, 110 milyon liralık arsa yatırımına sahip. Prestij Park Bulvar, toplam 1.100 konut ve 50 işyerinden meydana gelecek. Ruhsatı alınan proje için çalışmalar Haziran sonu itibari ile başlayacak.

Prestij Park Bulvar sosyal donatı alanları

Projenin sosyal donatı alanları arasında, 24 saat güvenlik, açık-kapalı otopark, yüzme havuzu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, kafeeterya, mağazalar, restaurant, basketbol sahası, fitness merkezi, türk hamamı, sauna, kafeterya, buhar odası, bisiklet youlu, geniş peyzaj alanları yer alıyor.

Benzer Haber  Skyland İstanbul Güncel Fiyat Listesi!

Bak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, ” Bursa’ya yatırımlarımız sürecek. Yaşanabilir modern konutlar üretiyoruz. Konut sektörüne yatırımlarımız devam edecek” dedi.

leondumoulin.nl/language/books/shames-ballad-second-verse-the.php Prestij Park Bulvar nerede?

mareclita.tk Adres: Osmangazi/Bursa
pubbcombntabilen.ml Telefon: 444 16 99

go to site Bak Yapı Hakkında:

2016 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 25. yılını geride bırakan Bak Yapı Grup, başta Bursa olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “huzurlu yaşam alanları” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar 6000’e yakın konut inşa etmiştir.

44 tamamlanmış projesinin yanı sıra şu an İstanbul, Bursa, Konya, Sakarya ve Çanakkale’de devam ettirdiği konut projeleriyle çalışmalarına devam eden Bakyapı Group, mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Yatırımcısını aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan ve projeleriyle müşterek fayda sağlama gayesini, nitelikli işçilik uygulamalarıyla pekiştiren Bak Yapı Grup, Bursa’nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.

 

 

Yorum Yazın