real-konaklar-yedikule-zeytinburnu

Real Konaklar Yedikule Konut Projesi!

liagreennonbazy.gq Real Konaklar Yedikule projesi Real Group tarafından İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu Yedikule’de hayata geçiriliyor. 1989’da bir aile şirketi olarak kurulan Oliv Yapı ile temelleri atılan ve OND Yapı ile SE Mimarlık’ın katılımıyla daha da güçlenen Real Group gayrimenkul sektöründe yatırımlarına devam ediyor.

mashacytili.ga Real Konaklar Yedikule eski İstanbul’da ve şehrin merkezinde, yepyeni bir yaşam konseptiyle, tarihi dokuyu zedelemeden sitede yaşamanın huzurunu, özlenen eski İstanbul sadeliğinde fakat çağımız standartlarındaki teknolojinin keyfini sizlere sunmayı temel prensip edinerek projelendirildi.

Proje sadece bir ev olmaktan ziyade kendi içinde bir yaşam tarzını ifade eden kapsamlı ve esnek çözümler üreten mimarisiyle oldukça beğeni kazanıyor. Düşük yoğunluk ve yatay mimariye sahip proje müstakil yaşam alanı sunuyor.

Kat karşılığı hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilen Real Konaklar Yedikule projesi 120 konuttan meydana geliyor. 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 tripleks ve 5+2 dubleks olmak üzere 5 çeşit konuk tipi bulunan projede metrekare brüt aralığı 186 metrekare ile 367 metrekare arasında değişiyor. Real Konaklar Yedikule projesinde konutlar zemin + 2 katlı olarak tasarlandı.

Real Konaklar Yedikule fiyat listesi

3+1 daire 186 metrekare 2 milyon 418 bin liradan başlayan fiyatlarla,

5+2 daire 367 metrekare 4 milyon 770 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede yüzde 25 peşinatla 12 ay sıfır faizle ve yine yüzde 50 peşinatla 36 ay sıfır faizle daire sahibi olmak mümkün.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, buhar odası, Türk hamamı, sauna, çok amaçlı spor merkezi, kafe gibi sosyal tesislerin yanında, kameriye, çocuk oyun parkı, yürüme yolu, süs havuzu bulunmaktadır. Ayrıca günün 24 saatinde site güvenliği elektronik giriş–çıkış denetimli güvenlik sistemi uygulanıyor. Projede sosyal tesisler bay ve bayan şeklinde ayrılmış.

Benzer Haber  AND Frekans 215 güncel fiyat listesi!

brasoxingmelac.ga Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı: “Projemiz ile ilgili henüz hiç tanıtım yapmadan yoğun bir talep gördük. Nisan 2018 itibari ile ön talep dönemi başladı. Projenin yüzde 10’nu kadar satış yaptık. Aralık 2019 tarihinde de teslimat yapılacak. Projenin yatırım değeri 550 milyon TL’dir. Daire fiyatlarımız ise metrekare olarak 13 bin TL ile 17 bin TL aralığında değişiyor” dedi.

Real Merter, Real City, Real İstanbul ve Real Konaklar Yedikule projelerini geliştirdiklerini ifade eden jerpefasusupp.tk Ahmet Dokumacı, 2021 yılına kadar Zeytinburnu, Maslak, Çengelköy ve Florya’da yaklaşık 3 milyar liralık konut yatırımı yapacaklarını söyledi.

Proje Balıklı Rum Hastanesine, Biruni Üniversitesine ve Abdi İpekçi Spor Salonuna çok yakın konumlanıyor.

real-konaklar-yedikule-zeytinburnu

Real Konaklar Yedikule

Real Konaklar Yedikule ulaşım imkanları

Proje Marmaray Kazlıçeşme istasyonuna 800 metre, sahil yoluna 700 metre, Yedikule tren istasyonuna 500 metre, İDO Yenikapı iskelesi ve Aksaray’a 3.8 km, Eminönü ve Bakırköy gibi merkezlere 5 km mesafededir. Ayrıca 1.5 km çapındaki alanda özel okullar, devlet okulları, hastaneler, spor kompleksleri ve AVM’ler bulunmaktadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesine 1.9 km, Çapa Tıp Fakültesine 2.3 km, Atatürk Havalimanına 13 km mesafede yer alıyor.

Yedikule adını, 390 yılında imparator 1. Theodosius’un zafer takı olarak yaptırdığı “Altın Kapı”nın sağ ve soluna 2. Theodosius zamanında iki kule ilave edildi, imparator 2. Theodosius’un başarılı valisi Anthemiusa, şehrin surlarını kulelerle birleştirdi ve nihayet Fatih’in İstanbul’u fethinden sonra ilave ettirdiği iki kule ile yediye tamamlanan surlardan alır.

Real Konaklar Yedikule İletişim Bilgileri

Adres: Seyitnizam Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. A6 No:272/2/72 Zeytinburnu, İstanbul
Telefon: 444 12 34

Emlaklobisi / Nisan 2018

Yorum Yazın