Selekta Yaşam Güncel Fiyat Listesi!

Selekta Yaşam evleri İstanbul Halkalı’da Güney inşaat tarafından hayata geçiriliyor. Deneyimli editörümüz Berkman Demirhan projenin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini, lokasyonunu, sosyal donatı alanlarını, iletişim bilgilerini, açık adresini siz değerli okurlarımız için araştırdı.

Selekta Yaşam projesi 3 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 118 daireden oluşan Selekta Yaşam projesi İkitelli Caddesi üzerinde yükseliyor.

Selekta Yaşam projesi Halkalı’da Güney İnşaat tarafından inşa ediliyor. 118 daireden oluşan aile yaşam projesi 3 bin metrekare üzerine yükseliyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneği sunulurken konutların büyüklükleri ise 85 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Selekta Yaşam projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan 1+1 daireler 85 metrekare ile 130 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 138 metkekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Selekta Yaşam fiyat listesi

1+1 daire 479 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 769 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen Selekta Yaşam projesinde kalan kısım için 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, kafeterya, mağazalar, fitness merkezi, türk hamamı, kapalı otopark, süs havuzu, 24 saat güvenlik yer alıyor.

Merkezi lokasyona sahip olan projenin 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun geliştirilen projenin zemin etüdü, yapı denetimi yapılmış durumda.

Projenin tamamlandığı zaman yatırımcısına yüksek prim getirisi sağlaması bekleniyor. Bulunduğu lokasyon ve metrekare birim fiyatlarına bakacak olursak yatırımcısına en az yüzde 50 oranında kazandırması bekleniyor.

Selekta Yaşam nerede?

Adres: Halkalı Cad, Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 0212 495 10 11

Benzer Haber  Sisa Kule Fiyat Listesi!

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Güney İnşaat

Proje Tipi: Konut 
Konut Sayısı: 118
Arsa Alanı: 3000 m2
Konut Tipleri: 1+1, 2+1 ve 3+1
Metrekare Alanı: 85 – 177 m2
Teslim Tarihi: Mart 2019

Güney İnşaat Hakkında:

Güney İnşaat, kurulduğu 1996 yılından beri kendi sektöründe önemli işlere imza atarken, yapılarımızı değişen şartlara uygun, insan odaklı projelerle imar etmektedir. Kentsel modernleşme ilkesiyle hareket eden ve inşa ettiği binalarla da bunu gösteren Güney İnşaat alanında eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Emlak Lobisi / Nisan 2018

 

 

 

Yorum Yazın