Sisa Kule Fiyat Listesi!

Sisa Kule konut projesi daire fiyatları hakkında detayla bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Karma proje Sisa Grup tarafından Ankara Çankaya Konutkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde hayata geçiriliyor.

Sisa Grup tarafından geliştirilen Sisa Kule projesi Ankara Çankaya’da 11 bin 845 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı proje toplam 270 home ofisten meydana geliyor. Projede ayrıca 30 adet ticari ünite de yer alıyor.

Home office konsepti ile içinde 1+1 ve 2+1 tipte konutlar üreten Sisa Kule projesi büyüklü küçüklü cadde dükkanları ile de ilgi görüyor. 70 metrekareden başlayıp 101 metrekareye kadar uzanan 1+1 daire, 117 ile 139 metrekare olarak 2+1 dairelerden oluşan Sisa Kule projesi 11 bin metrekarelik arsa alanı ile konut sakinlerine ferah yaşam alanları oluşturuyor.

sisa-kule-ankara

Sisa Kule fiyat listesi

Projedeki daireler 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu rakam daire büyüklüğü ve özelliğine göre 500 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Peşin alımlara yüzde 18 indirim uygulanıyor. Belli peşinat ödemelerinde ise şirket bünyesinde 30 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Yerden ısıtma sistemi, klima, jeneratör gibi donatılar ile desteklenen Sisa Kule projesi sosyal alan olarak fitness merkezinden kafeteryaya kadar bir çok aktivite alanı sunuyor. Aralık 2020‘de teslimlerinin gerçekleştirilmesi hedeflenen projenin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 40 oranında prim sağlaması öngörülüyor.

Sisa Kule sosyal donatı alanları

Projenin sosyal donatı alanları arasında kafeterya, 24 saat güvenlik, fitness merkezi, buhar odası, sauna, yürüyüş alanları, yüzme havuzu, hobi odaları, otopark bulunuyor.

Sisa Kule nerede?

Adres: Konutkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:381 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 222 7472

Benzer Haber  Livin İzmir fiyat listesi

Sisa Grup hakkında:

Konut sektöründe Ankara’da uzun yıllardır faaliyet gösteren ve birçok projeye imza atmış girişimcilerden oluşan SİSA GRUP, sektöre farklı bir soluk getirmek ve özel projelere imza atmak için bir araya gelmiş bir şirketler topluluğudur.

Bu güç birliği altında mimari, mühendislik, projelendirme ve tamamlayıcı ürünler konusunda uzmanlaşmış şirketler; bir bütünün parçalarını kusursuz biçimde bir araya getirerek hayata değer katan yaşam alanları yaratmak adına SİSA GRUP’u oluşturmuşlardır.

Emlaklobisi / Mayıs 2018

Yorum Yazın