skyland-istanbul-seyrantepe

Skyland İstanbul Güncel Fiyat Listesi!

Skyland istanbul konut projesi İstanbul Seyrantepe’de Galatasaray Aslantepe stadının yanı başında Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.

Deneyimli emlak editörümüz Berkman Demirhan bu nadide projeyi siz değerli okurlarımız için inceledi. Skyland İstanbul daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, iletişim bilgileri, lokasyonu ve teslim tarihi haberimizde.

Ünlü İngiliz tasarım, mimarlık firması Broadway Malyan imzası taşıyan Skyland İstanbul konut projesi Eroğlu Gayrimenkul tarafından geliştiriliyor.

City Suites, City Apartmenst ve Sky Suites adı verilen daire tipleri bulunduğu 38 katlı Rezidansa sahip proje Galatasaray Türk Telekom Stadyumuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

280 metre yüksekliğe sahip olan proje Avrupa’nın en yüksek binası olmaya aday projede 987 konut, 518 ofis ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi bulunuyor.

Skyland İstanbul fiyat listesi

1+0 stüdyo daire 745 bin liradan başlayan fiyatlarla,

1+1 daire 1 milyon 135 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 1 milyon 650 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 2 milyon 710 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 5 milyon 220 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Skyland İstanbul projesinde rezidanslar vade farksız 84 ay, ofisler ise vade farksız 60 ay taksitlendiriliyor.

Yaşamın başladığı projede 2013 yılında en düşük konut fiyatı 330 bin liradan başlıyordu. Bugün baktığımız zaman proje yüzde 100’ün üzerinde kazanç sağlamış.

skyland-istanbul-projesi-eroglu-gayrimenkul

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul lokasyonu

Her geçen gün büyüyen ve gelişen çevresiyle Skyland İstanbul projesi, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım değeri her geçen gün artan hareketli bir merkez olmaya hazırlanıyor.

Benzer Haber  Yücel Park Güncel Fiyat Listesi!

Her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, ister Belgrad Ormanı’nı isterse İstanbul Boğazı’nı görmek isteyenlere göre tasarlanan teraslar, sahiplerine huzur ve mutluluğu yakalatıyor.

Geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten ve yaz-kış sakinlerine yemyeşil manzaraya karşı uyanma imkanı veren Teras Evler, yaklaşık 12.000 m2 toplam alanı, ince detaylarla döşenmiş daireleri ve sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

Skyland İstanbul sosyal donatı alanları

Proje, rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3.500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor.

504 ofisten oluşan proje, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve daha birçok farklı ince detaya sahip. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununu da ortadan kaldırıyor.

Skyland İstanbul’un ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 83 m2 ila 2000 m2 arasında istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaklaşık 90.000 m2. kiralanabilir alana sahip yatay ofisleri ise 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.

Skyland İstanbul nerede?

Adres: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 289 89 99

 

Yorum Yazın