sunset-incek-golbasi

Sunset İncek Güncel Fiyat Listesi!

dydesembmarrambsi.gq Sunset incek konut projesi Ülkealan İnşaat tarafından Gölbaşı İncek Mahallesinde hayata geçiriliyor. Sunset İncek projesi Atılım Üniversitesi’ne yakın konumda yükseliyor ve 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daireler 98-103 metrekare, 3+1 daireler 148-152 metrekare, 4+1 daireler 206-220 metrekare, 6+1 daireler ise 250-273 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Ankara’nın başarılı İnşaat şirketlerinden Ülkealan Yapı tarafından inşa edilen olan proje, lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şehir manzarasına hakim konumuyla konut alıcılarının karşısına çıkan Sunset İncek projesi yüksek katlı mimarisi ile karşımıza çıkıyor. 2 bloktan oluşan olan proje zengin daire seçenekleri ile her ihtiyaca hitap etme hedefi ile inşa ediliyor.

Şehir manzarasına hakim konumu konut alıcılarının karşısına çıkan proje lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sunset İncek fiyat listesi

2+1 daire 98 metrekare 435 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 148 metrekare 656 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 206 metrekare 914 bin liradan başlayan fiyatlarla,

6+1 daire 250 metrekare 1 milyon 109 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her kişiye ve bütçeye uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede firma kendi bünyesinde ödeme seçenekleri de sunuyor. Yüzde 30 peşinat geriye kalan tutar için de 48 ay vade farksız taksit imkanı mevcut.

Sunset İncek sosyal donatı alanları

Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, fitness salonu, buhar odası, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, futbol sahası, basketbol sahası, kafeterya, mağazalar, otopark ve yeşil alan bulunuyor.

tolga-ulkealan-ulkealan-yapi

Tolga Ülkealan

mustiacamenske.cf Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan Sunset İncek konut projesini değerlendirdi. Tolga Ülkealan, “Ankara’da hayata geçireceğimiz konut projeleri ile fark yaratmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. manfpergeabou.gq Tolga Ülkealan: “Esas faaliyet alanımız inşaat, 1997 yılında inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2000 yılından bu yana profesyonel anlamda bu sektörde faaliyet gösteriyorum. Ankara’da hayata geçirdiğimiz konut projelerinin ayrıcalıklı özellikleri ile sürekli fark yaratmayı amaçlıyoruz” dedi.

Benzer Haber  Gamador Bulvar Güncel Fiyat Listesi!

Çankaya bölgesinde,12 yıl boyunca 100’e yakın bina yaptıklarına dikkat çeken https://wingnescogetem.tk Tolga Ülkealan: “2011-2016 yılları arasında Teknik Yapı Holding’de İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldım ve şimdi de Ülkealan Yapı olarak konut ve ticaret merkezlerinin yanı sıra, sosyal yaşam alanlarının olduğu yapılar inşa etmeye devam ediyoruz. İncek’te Başkentlilerin ilgisine sunacağımız Sunset projemiz ile adımızdan söz ettireceğiz. Doğa ile iç içe yaşanabilir alanların ferahlığını Başkentlilere hissettireceğiz”  açıklamasında bulundu.

smootharsubparksi.gq Sunset İncek nerede?

Adres: Kızılcaşar Mah. 3035. Cd. No : 199 Gölbaşı – Ankara
Telefon: 0312 461 0 333

 

Yorum Yazın