teknik-yapi-izmir-alsancak

Teknik Yapı İzmir Projesi!

https://muddmorsichanchpen.gq Teknik Yapı izmir projesinde sona yaklaştı. Deneyimli editörümüz Berkman Demirhan Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığında İzmir Alsancak’ta hayata geçirilen projeyi tüm yönleriyle inceledi. İşte haberimizin detayları…

Yatırımlarına tüm gaz devam eden Teknik Yapı Emlak Konut GYO’nun İzmir’de yaptığı “arsa karşılığı gelir paylaşım” ihalesini kazanmıştı. İki ayrı parselden oluşan arsanın büyüklüğü 47 bin metrekare.

İzmir Alsancak’ta inşa edilecek proje Kordon ve Kültürpark’a komşu konumda yer yükseliyor. İzmir Alsancak’ta harika bir konumda bulunan proje Emlak Konut GYO güvencesinde Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığında yapılıyor.

Teknik Yapı yapılan ihale gereği karma projeden elde ettiği gelirin en az 585 milyon lirasını Emlak Konut GYO’ya verecek. Hatırlanacağı üzere Teknik Yapı yüzde 35 idare payı ile 10 firmanın katıldığı ihaleyi kazanmıştı.

Teknik Yapı daha önce Anadolu’da Denizli’de yine Emlak Konut GYO ile Denizli Evora projesini hayata geçirmişti. İzmir Alsancak’ta 47 bin metrekare arsa üzerine geliştirilen europeschool.com.ua/profiles/xorunofy/pagina-para-chatear-y-conocer.php Teknik Yapı İzmir projesi karma proje olacak.

Residence, otel ve ticari ünitelerin yer alacağı projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. İzmir halkı tarafından İzmir Alsancak’ta Liman Arkası olarak bilinen bölgede hayata geçirilen projede zengin sosyal donatı alanları yer alıyor.

Teknik Yapı İzmir fiyat listesi

Muhteşem bir lokasyona sahip olan projede metrekare birim fiyatları, güncel fiyat listesi, ödeme planları, banka faiz oranları, taksit sayısı, firma içi finansman modeli gibi detaylar henüz açıklanmadı.

go site Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, İzmir’de gerçekleştirecekleri proje için heyecanlı olduklarını söyledi. Durbakayım, “Güzel bir proje yapıyoruz. İstanbul’da edindiğimiz kaliteli konut anlayışını İzmir’de de daha da geliştirerek sürdüreceğiz” dedi.

Projenin çok iyi bir lokasyona sahip olduğunu ifade eden Umut Durbakayım, “projemiz sosyal donatı alanları bakımından oldukça zengin. Karma proje olacak. Halk GYO ile birlikte İzmir’e yakışır bir proje geliştireceğiz” diye konuştu.

Benzer Haber  Mesa Bodrum Demirbükü projesi!

Teknik Yapı İzmir projesi sosyal donatı alanları arasında 24 saat güvenlik, açık-kapalı otopark, yüzme havuzu, sinema, kafeterya, fitness, SPA, buhar odası, çocuk oyun alanları, hobi alanları, basketbol sahası, futbol sahası, yürüyüş alanları ve mağazalar yer alıyor.

Projenin teslim tarihi henüz belirlenmedi.

http://kick-cocoa.info/components/misosaz/zykix-impossibile-attivare.php Teknik Yapı İzmir nerede?

go Adres: Alsancak Mahallesi 35220 Konak  / İzmir

Telefon: 444 10 08

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Yorum Yazın