temasehir-konya

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Temaşehir Konya

Torkam inşaat tarafından çalışmalarına başlanmış olan Temaşehir Konya özellikle Konya’da gerçekleştirilecek olan projeler arasında merak edilmekteydi. Emlak konut GYO güvencesiyle inşa edilmekte olan proje özellikle Konya’nın en değerli bölgesi olan Meram’ın merkezinde yer alıyor. Geniş alanı ile özellikle yapılan inşaat çalışmaları sayesinde Konya’da yükselen proje bölgede büyük ilgi ile karşılandı.

temasehir-konya-satis-ofisi

Temaşehir Konya satış ofisi

28 bloktan oluşmakta olan projede 728 daire ve bunun yanı sıra 125 mağaza yer almaktadır. Uzun süredir devam etmekte olan projenin tamamlanmasıyla satışlar başlamıştır. Özellikle projede yer almakta olan dekorasyon ve rahatlık projeyi tercih etmek isteyenler için farklılık oluşturmaktadır. Proje içerisinde 130 ile 370 m² arasında değişmekte olan daireler yer almaktadır. 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1, 5 + 1 ve aynı zamanda 6 + 1 daireler üzerinden çalışma yapılmıştır. Proje içerisinde aynı zamanda özel Türk hamamı olması da büyük dikkat çekiyor.

Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Yatırım yapmak veya özellikle özel olarak hazırlanmış olan dairelerde yaşamak isteyenler için Temaşehir Konya projesi fiyatları değişiyor. Geniş alan üzerine inşa edilmiş olan proje özellikle Konya’da gerçekleştirilmiş olan en büyük projeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle özellikle Konya’yı tercih etmek isteyenler için yaşam alanı oluşturmak adına hazırlanmış olan proje büyük ilgiyle karşılanmaktadır.

temasehir-konya-mahmut-dereli

Projede yer almakta olan daireler için belirlenmiş olan fiyatlar şunlardır;

2 + 1 daireler için 315.000 TL ile 360.000 TL,

3 + 1 daireler için 438.000 TL ile 550.000 TL,

4 + 1 daireler için 530.000 TL ile 590.000 TL,

5 + 1 daireler için 780.000 TL ile 830.000 TL,

6 + 1 daireler için 950.000 TL ile 1 milyon TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Özellikle Temaşehir Konya projesi kapsamında daire satın almak isteyenler için belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden satışlar gerçekleştirilmektedir. Emlak Konut’un düzenlemiş olduğu kampanya sayesinde daire almak isteyenler için iki farklı ödeme seçenekleri üzerinden işlem yapılması mümkündür.

Projeyi değerlendirmek isteyenler için düzenlenen kampanyalar kapsamında %20 peşinat ile 120 aya kadar aylık olarak %0.70 faiz oranı ile bir yıldan sonra %10’luk ara ödeme sistemiyle ödeme işlemi yapılabilir.

Aynı şekilde farklı ödeme planı üzerinden işlem yapmak isteyenler için %20 peşinat ile 120 aya kadar vadeyle ödeme ve aynı zamanda vade de TÜFE artışı uygulaması yapılıyor. Bu sayede en uygun ödeme planı üzerinden yatırım yapmak mümkündür.

 

Benzer Haber  7 Renk Selçuklu Güncel Fiyat Listesi!

Yorum Yazın