torkam-e5

Torkam E5 Projesi

Torkam İnşaat ve Nar Kentsel Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Torkam E5 projesi 20 bin 776 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İşte, proje hakkında bilinmesi gerekenler:

Proje Detayları

torkam-e5

Torkam İnşaat şimdi de Nar Kentsel Ortaklığıyla İstanbul Sefaköy’de TOKİ’den gelir paylaşım modeliyle 900 milyon TL’lik bedelle aldığı arsa üzerinde inşa edilecek yeni projesi “Torkam E5” için kolları sıvamış durumda. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, E5 Otoyolu’nun yanında yer alan arazinin, Sefaköy Metrobüs durağı ile toplu ulaşım hattının kesiştiği noktada bulunduğunu belirtti. “Arsamızın ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği, alt yapısı tamamlanmış bölgede bulunması yatırımcılarımız için yeni bir fırsat sunacak.” diyen Turan, arsanın merkezi konumda olması nedeniyle ihaleye ilginin oldukça yoğun olduğunu söyledi.

Torkam E5 projesinde toplamda 661 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Bu bölümler ise 234 adet rezidans, 117 ofis, 310 adet çarşı dükkanı şeklinde sınıflandırılmış. Bölümlerin içerisinde, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri mevcut. 1+1 daireler 53, 2+1 daireler 70, 3+1 daireler ise 120 metrekare olarak tasarlanmış. Projede yer alan 117 adet ofis 80 metrekare ile 180 metrekare arasında farklılık gösterecek şekilde alıcısına sunulacak.

Konumu

torkam-e5

Proje, Beylikdüzü ile Kadıköy’ü birbirine bağlayan Metrobüs hattı ile, Sefaköy’ü Yenikapı’ya bağlayan Metro hattının tam ortasında, merkezi bir konuma sahip. Merkezi konumunun haricinde Atatürk Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta olmasıyla öne çıkan proje, ayrıca çevresinde Arel Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Kuyumcukent ve Airport AVM gibi güçlü kurumları barındırıyor.

Fiyatları

torkam-e5

Projede yer alan dairelerin,

1+1 daire tipleri için: 312.000 TL’den

2+1 daire tipleri için: 413.000 TL’den

3+1 daire tipleri için: 708.000 TL’den

Başlayacağı tahmin ediliyor. Ofisler ve ticari üniteler için fiyat konusunda henüz bir bilgilendirme yapılmamış.

Benzer Haber  Gamador Bulvar Güncel Fiyat Listesi!

Torkam İnşaat

torkam-e5

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli nezdinde, 28 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet gösteren Torkam İnşaat Yatırım A.Ş. Yurtdışında Bulgaristan, Türkmenistan, Cezayir gibi 3 kıtada 3 ülkede. Ülkemizde İstanbul, Konya, Çanakkale, Kırklareli, Kocaeli, Sivas ve Çorlu gibi yerleşim merkezlerinde 11.000 adet Konut, Rezidans, AVM, Çarşılar ve Otellerden oluşan 1.500.000 m² inşaat alanı tecrübesine sahip.

Torkam İnşaat; birikim ve tecrübesiyle şimdi Türkiye’ nin kalbi İstanbul’un can damarı E5’in nadide nitelikte projesini geliştiriyor.

Yorum Yazın