torkam-insaat-fikirtepe-projesi

Torkam Fikirtepe Projesi Başlıyor!

Torkam Fikirtepe projesi Torkam İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Kiptaş tarafından, İstanbul, Fikirtepe’de ihaleye çıkarılan arsanın ihalesini kazanan Torkam İnşaat 5 blokta toplam 1.101 adet konutun yer alacağı Torkam Fikirtepe başlıyor.

Torkam Fikirtepe projesi,182.198 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. İhale bedeli KDV dahil 383 milyon 488 bin TL olan projenin 30 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan Torkam Fikirtepe projesinde 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Torkam İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirilen Torkam Fikirtepe projesi 183 bin 198 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

5 bloktan oluşan proje 1.101 konuttan meydana geliyor. Torkam Fikirtepe projesinin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

Torkam İnşaat tarafından Fikirtepe’de hayata geçirilen projede 511 adet 1+1 daire, 438 adet 2+1 daire, 128 adet 3+1 daire, 24 adette 4+1 konut seçenekleri bulunuyor.

Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan Torkam Fikirtepe fiyat listesi ve ödeme planı henüz netleşmedi. Fiyat listesi önümüzdeki günlerde bilgilerinize sunulacak.

Torkam Fikirtepe projesi

Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, Fikirtepe’deki projeye büyük önem verdiklerini belirterek şunları söyledi: “Fikirtepe son yıllarda en çok konuşulan semtlerimiz arasında yer aldı. Bu bölgede çok kıymetli projeler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor.

Torkam İnşaat olarak biz de hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemizle Fikirtepe’de yer almaya, bölgeye değer katmaya ve destek vermeye karar verdik. İhale sonrasında Kiptaş ile imzaladığımız sözleşmenin ardından çalışmalarımıza başladık.

Kiptaş’ın Fikirtepe projesinde toplam 1.101 konuttan oluşan inşaat yapım işlerine yönelik sözleşmemizi imzaladık ve yer teslimini aldık. Hızlıca üretime geçerek hak sahiplerine müjdeli haberi ulaştırmayı amaçlıyoruz.”

torkamfikirtepe

Anahtar Teslim

Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında toplam inşaat alanı 182.198 metrekare olan 1.101 konut inşa edecek ve sahiplerine anahtar teslim hazır olarak sunacak. Projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, yeşil alan, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş alanları, fitness salonu, güvenlik ve otopark yer alıyor. Fikirtepe projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Benzer Haber  Merkez Ankara Konut Projesi!

Torkam Fikirtepe porjesinin sosyal olanakları;

•    Güvenlik
•    Otopark
•    Fitness salonu
•    Yürüyüş alanları
•    Sauna
•    Çocuk oyun alanları
•    Yeşil alan
•    Yüzme havuzu yer alıyor.

Torkam İnşaat 2023 Hedefi

Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, şirket olarak 2023 yılı iş hacmi hedeflerinin 15 milyar TL olduğunu söyledi.

Dereli, düzenledikleri basın toplantısında faaliyetleri ve hedeflerine ilişki bilgiler verdi.

Öncelikli hedeflerinin nitelikli konut projelerini Anadolu’ya ve yurtdışına taşımak olduğunu belirten Dereli, yurtiçindeki çalışmalarının TOKİ ve Emlak Konut gibi kamu kurumlarıyla gelir paylaşım modeline olduğunu dile getirdi.

Yorum Yazın