dia-bella-mimaroba

Dia Bella Mimaroba!

Dia Bella Mimaroba projesi Ahmet Kul İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje Büyükçekmece mevkiinde deniz manzarasına hakim konumda yükselecek. Dia Bella Mimaroba projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Toplam 131 adet konuttan meydana gelen Dia Bella Mimaroba projesinde büyüklükleri 126 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Dia Bella Mimaroba projesinde 2+1 daireler 96,12 metrekare ile 126,53 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 143,44 metrekare ile 149,22 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanıyor.

dia-bella-mimaroba

Dia Bella Mimaroba projesi

Dia Bella Mimaroba fiyat

2+1 daire 355 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 585 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise 24 ay taksitlendiriliyor. Aralık 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Ahmet Kul inşaat Dia Bella Mimaroba, deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çekiyor. Proje, Marmara Denizi’ne sadece 500 metre uzaklıkta yer alıyor.

Ahmet Kul inşaat imzası ile Büyükçekmece’nin sahil şeridine komşu konumda inşa edilecek proje131 konut 13 dükkanı ile bölgede dikkat çekiyor. Yerden ısıtma sistemi ile daire sahiplerinin en iyi şekilde ısınımalarının sağlandığı projede akıllı ev sistemi teknolojisi kullanılıyor. Akıllı Ev sistemleri sayesinde tek dokunuşla hayatı kolaylaştırmak amaçlanmış.

7 bin 985 metrekare alan üzerinde yükselen proje 3 bloktan meydana geliyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kafe, restoran, sinema salonu, mağazalar, fitness salonu, sauna, buhar odası, açık-kapalı otopark, türk hamamı, basketbol sahası, futbol sahası, 24 saat güvenlik, yürüyüş alanları, havuz, çocuk oyun alanları yer alıyor.

dia-bella-mimaroba-genel-gorunum

Dia Bella Mimaroba genel görünüm

Dia Mare Mimaroba iletişim bilgileri

Adres: Pirireis Cad. Dilşah Sok. No:2 Mimaroba, Büyükçekmece/İstanbul
Telefon: 444 0 461

Proje künyesi

Proje Tipi: Konut + ticari
Konut Sayısı: 131
Arsa Alanı: 7985 m2
Konut Tipleri: 2+1, 3+1 daire
Metrekare Alanı: 126 – 149 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2019

Editör notu: Ahmet Kul inşaat tarafından Büyükçekmece bölgesinde geliştirilen proje hem fiyat hem de lokasyon açısından oldukça cazip görünüyor. Daire sayısı ve daire tiplerine bakıldığı zaman ailelerin rahatça huzur içinde oturabileceği bir proje. En büyük artılarından biri de projede 1+1 daire tipi yer almaması. Havalimanına, hastanelere, okullara ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken projeyi yatırımcılar da değerlendirebilir. İnşaat maliyetlerindeki hızlı artış ilerleyen dönemlerde bu lokasyonlarda böyle fiyatlara daire bulmayı zorlaştıracak gibi görünüyor.

 

 

 

Yorum Yazın