dky-dragos

DKY Dragos!

İstanbul’un en değerli yatırım alanlarından Kartal Dragos’ta yükselen DKY Dragos projesinde ön talep toplayan DKY İnşaat Anadolu yakasına yatırım yapmaya devam ediyor. DKY İnşaat tarafından İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Yalı Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Dky Dragos Maltepe projesinde çalışmalara başlandı.

DKY İnşaat tarafından inşa edilen proje İstanbul Anadolu Yakası Kartal Dragos’ta 7 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

DKY Dragos daire tipleri

DKY Dragos projesi Dragos Sahil bandına yakın konumda yükseliyor. Tamamının deniz manzarasına hakim olacağı projede çalışmalar sürüyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri ve başlangıç tarihi henüz belli değil.

4 bloktan oluşan DKY Dragos projesi 15 katlı olarak tasarlanıyor ve projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

DKY Dragos fiyat

Proje aşamasında olan projede henüz daire büyüklükleri ve fiyatları belli olmazken proje içerisinde büyük bir açılır kapanır yüzme havuzunun yapılması düşünülüyor. Ödeme planı olarak DKY İnşaat bünyesinde geliştirilen ve her projesinde uygulamaya giren ve kişiye özel Ekopratik ödeme sistemleri bu projede de geçerli olacak.

Proje İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsüne yakın mesafede yer alıyor. DKY Dragos Kartal projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, kafeterya, türk hamamı, kreş, açık otopark, 24 saat güvenlik, yeşil alan bulunuyor.

dky-dragos

DKY Dragos

DKY Dragos iletişim bilgileri

Adres: Dragos Sahil, Yalı Mahallesi, Maltepe/İstanbul
Telefon: 444 9 359

Proje künyesi:

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: Belli değil
Arsa Alanı: 7500 m2
Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut
Metrekare Alanı: 65 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Dumankaya İnşaat ile yollarını ayıran ve DKY İnşaat firmasını kuran Ali Dumankaya ve ailesi inşaat sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. DKY Ada, DKY Sahil, Lokum Evler gibi çok sayıda projeyi hayata geçiren DKY ailesi DKY Dragos ve DKY Tuzla projelerine start verdi.

DKY İnşaat hakkında;

İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, DKY Kentsel ve DKY Sigorta” olarak çatısı daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından DKY İnşaat, 56 yıllık tecrübesi, Dinamik, Kaliteli ve Yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir. Bugüne kadar 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir.

DKY Kartal, DKY Business Kartal, Lokum Evler, DKY Cadde ve DKY On Kağıthane DKY İnşaat’ın devam eden projeleri arasında bulunmaktadır. DKY inşaat önümüzdeki 5 yıl içinde 2 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi hedeflemektedir.

 

 

Yorum Yazın