gunesli-thy-sitesi

Güneşli THY Sitesi

Güneşli THY Sitesi projesi İstanbul Güneşli’de yükselecek. Globalsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Güneşli THY Sitesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. 650 konuttan meydana gelen projede 1+1’den 3+1 dairelere kadar birçok daire seçeneği yer alacak. 110 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak projede zengin sosyal donatılar bulunacak.

Güneşli THY Sitesi projesi 110 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip. Projede 2 bin metrekare ticari alan ve sosyal tesis bulunuyor. 650 konutun sahne alacağı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dailerin yanı sıra dubleks dairelerde yer alıyor. Güneşli THY Sitesi projesi konutların dışında bünyesinde ticari alan da barındıracak.

Güneşli THY Sitesi fiyat listesi

1+1 daireler 260 bin liradan başlayan fiyatlarla,
2+1 daireler 490 bin liradan başlayan fiyatlarla,
3+1 daireler ise 650 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede yüzde 50 teslimde banka kredisi ile ödeniyor, kalan yüzde 20 ise ara ödeme yapılıyor.

gunesli-thy-sitesi-emlaklobisi

Güneşli THY Sitesi sosyal donatı alanları

22 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Globalsan THY Sitesi Güneşli projesinin sosyal olanakları arasında ise; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yeşil alan, yürüyüş alanları, buhar odası, türk hamamı, kafeterya, 24 saat özel güvenlik, basketbol sahası, toplantı odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark yer alıyor.

Proje Atatürk Havalimanı’na, E-5 ve TEM Otoyolu’na olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı yatırımcının ilgi odağı haline gelen proje yüksek prim potansiyeli sunuyor. Bölgeye göre metrekare birim fiyatları da oldukça cazip görünüyor.

Golbalsan İnşaat hakkında

Globalsan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Ertekin yaptığı açıklamada, “Globalsan İnşaat olarak kurulduğumuz 2004 yılında temel olarak belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz” dedi.

Sebahattin Ertekin, “Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde 2500 konut, 150 ticari ünite ve birçok sosyal tesis ve inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, işin en başında belirlemiş olduğumuz temel prensiplere bağlı kalmanın neticesi olduğuna inanıyoruz.Bu temel prensipleri burada ve sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz. Şöyle ki, Globalsan İnşaat dün olduğu gibi bugün ve yarın da aşağıdaki temel prensipleri uygulamış ve uygulamaya da inşallah devam edecektir.” diye konuştu.

 

 

Yorum Yazın