Kuğu Gölü Villaları Projesi

KLC İnşaat tarafından inşa edilen Kuğu Gölü Villaları, 35 adet müstakil villadan meydana geliyor. Tamamı 5+1 villalardan oluşan projede 530 metrekare bodrumlu ve 300 metrekare bodrumsuz olarak iki çeşit villa tipi bulunuyor.

Bodrumlu villalarda 100 metrekarelik hobi odası, Türk hamamı, çamaşır odası yer alıyor. Villaların 350 metrekareye varan bahçe alanları mevcut durumda.

Kuğu Gölü Villaları fiyat listesi

5+1 villa 1 milyon 400 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Kuğu Gölü Villaları projesi ODTÜ Ormanı, İncek Bulvarı, Ahlatlıbel Tesisleri, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerine çok yakın mesafede yer alıyor.

Yüzde 18 KDV bizden kampanyası

Gölbaşı ilçesinde her biri 530 metrekare net alana sahip 35 villadan oluşan Kuğu Gölü Villaları’nda, “yüzde 18 KDV bizden” kampanyası başlatıldı.

Ankara’da kent gürültüsünden uzakta, doğayla içiçe ama şehrin ana merkezlerine çok yakın mesafede, büyük, ferah, müstakil ev sahibi olmak isteyenleri hedefleyen KLC İnşaat tarafından inşa edilen Kuğu Gölü Villaları’nda, yılbaşına özel başlayan kampanyanın kısa bir süre için geçerli olacağı bildirildi.

Kuğu Gölü Villaları sosyal donatı alanları

Doğal yaşamın yanı sıra eğitim kurumları ve sosyal yaşam alanlarına yakınlığıyla da ilgi toplayan Kuğu Gölü Villaları’nda, 6 artı 1 büyük odalar, geniş peyzaj, her odada banyo, wc, giyinme odası, yerden ısıtmalı sistem ve çift taraflı şömine gibi ayrıcalıklar bulunuyor.

Yorum Yazın