Merdivenköy Konutları genel görünüm

Merdivenköy Konutları projesi!

C’C Yapı AŞ’nin  İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de hayata geçireceği yeni projesi Merdivenköy Konutları, bir kentsel dönüşüm projesi olarak Kadıköy’de inşa edilecek. Projenin inşaatının Eylül ayında başlaması planlanıyor.

Konut ve ticari ünitelerin yer alacağı karma proje konsepti ile tasarlanan projede 600 adet konut ve 20 adet ticari ünite yer alacak.

Proje 25 katlı 2 bloktan meydana gelecek. Projenin zemin katında ticari üniteler yer alacak. Projedeki daireler birinci kattan itibaren deniz manzarasına hakim olacak.  Merdivenköy Konutları Projesi’nde büyüklükleri 65 m2 ile 180 m2 arasında değişen metrekarelere sahip daireler yer alacak. Merdivenköy Konutları’nda daire tipleri olarak 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer alacak.

Projedeki dairelerin fiyat bilgileri ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı. Eylül ayından önce fiyat ve ödeme seçeneklerinin açıklanacağını tahmin ediyoruz. Gerekli bilgiler açıklandığında buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Merdivenköy Konutları genel görünüm

Merdivenköy Konutları

Merdivenköy Konutları sosyal olanaklar ve konum!

Göztepe Hastanesi’ne yakın bir konumda inşa edilecek olan projenin, sosyal olanakları arasında; fitness salonu, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, yeşil alan, 24 saat kamera izleme, güvenlik ve açık ve kapalı otoparklar yer alıyor.

Projenin bulunduğu Kadıköy ilçesi İstanbul’un en merkez ilçelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Hem projenin bulunduğu ilçenin konumu hem de bu ilçe içerisinde projenin yer aldığı konum ile Merdivenköy Konutları’nın şehir yaşantısının kalbinde yer alacağını söyleyebiliriz.

Merdivenköy Konutları Projesi’nin daire teslimlerinin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

C’C Yapı AŞ hakkında:

C’C Yapı AŞ, başta Türkiye olmak üzere, Libya, Suriye, Irak, Cezayir gibi ülkelerde alışveriş merkezi, konut ve ofis projeleri yapmaktadır.

C’C Yapı bu zamana kadar; Daphne Garden, Komşu Orman, Marmara Forum, Forum Kayseri AVM, Aqua City Libya, Derne Villas ve Tripoli Flats projelerine imza attı.

C’C Yapı’nın devam eden diğer projeleri: Gölkent Apartmanı, Yeni Kavala Evleri.

Firmanın iletişim bilgileri:

Altunizade Mh. Erdem Sk. No:4/3 Sabuncuoğlu Sitesi A Blok D:1 Altunizade Üsküdar / Türkiye

T. +90 216 651 53 52 F. +90 216 651 4385

Yorum Yazın