Metro House Evleri Esenyurt

Metro House Evleri’nde 340 bin TL’ye hemen teslim 2+1 daire!

Metro House Evleri projesi Arizon Yapı tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edildi. Hemen teslim proje 1000 metrekare arsa üzerinde hayata geçirildi.

Porje zeminde tavan yüksekliği 6.5 metre olan dükkanlardan sonra 3 katlı 2 bloktan oluşuyor. Butik bir proje olan Metro House Evleri’nde 28 adet dairenin yer alıyor.  Projedeki daire büyüklükleri 92 ile 135 metrekare arasında değişiyor.

2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks dairelerden oluşan projede tüm daireler akıllı ev sistemi ile donatılmış.

Metro House Evleri fiyat listesi:

Projedeki daireler;

2+1 daire: 340 bin TL’den

3+1 daire: 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Arizon Yapı bünyesinde kişiye özel ödeme seçeneğinin sunulduğu projeden banka kredisi ile de  daire sahibi olmak mümkün.

Metro House Evleri Esenyurt

Metro House Evleri sosyal olanakları:

Android telefonlar ile kontrol edilebilen akıllı ev sistemi ile donatılmış projenin sosyal olanakları arasında; kapalı yüzme havuzu, fitnes salonu, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanları, dinlenme odası, kafeterya, güvenlik ve otopark yer alıyor.

 

Metro Huose Evleri konum:

Hemen teslim dairelerin yer aldığı proje Güzelce ve Haramidere metrobüs durakları arasında, metrobüs ve E5’e 5 dakika, kafe ve AVM’lere 5 dakika, Esenyurt devlet hastanesi 5 dakika, Beylikdüzü devlet hastanesine 10 dakikalık mesafede konumlanıyor.

 

Yorum Yazın