Ova Kule

Ova Kule

İpektaş İnşaat tarafından Ankara Keçiören Ovacık’ta hayata geçirilen Ova Kule projesi 94 adet daireden meydana geliyor. 26 katlı kuleden oluşan Ovakule konut projesi toplamda 94 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 4+1 ve 6+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 200 ile 240 metrekare arasında değişiyor.

Daha çok geniş aileler için tasarlanmış olan Ova Kule konut projesinde 2 adet 6+1 92 adet ise 4+1 konut seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan 4+1 dairelerin 195.96 metrekare, 6+1 daireler ise 425 metrekare olarak tasarlandı.

Ova Kule fiyat listesi

4+1 daire 750 bin liradan başlayan fiyatlarla,

6+1 daire 915 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ova Kule projesinde yüzde 50 peşinat ile kalan yüzde 50’lik kısım için 24 ay vade imkanı sağlanıyor. Eylül 2019’da teslim edilmesi planlanan Ova Kule Konut projesi Demay ve Akyol Mimarlık tarafından tasarlandı.

Ova Kule Konut projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark , çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek Ova Kule Konut Projesi’nin Ankara’ya kazandırılan önemli bir yapı olacağını ifade ederek, şunları söyledi: “Böylesine önemli bir yapının her aşamasında oldukça titiz davranıyoruz. Bu nedenle projenin vitrini olan örnek dairedeki mobilyaları Akyol Tasarım çalışmasıyla Ankara ve Türkiye’nin en nezih ve seçkin mobilya firması Voga’da yaptırmaya karar verdik. Geniş daireler, fonksiyonel planlarıyla konforlu yaşam isteyenler tarafından diledikleri şekilde döşenebilecek. İpektaş olarak Ankara’nın kuzeyinde sembol bina olacak Ovakule, zerafetin de adresi olacak.”

Proje Künyesi:

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 94
Arsa Alanı: 8965 m2
Konut Tipleri: 4+1, 6+1
Metrekare Alanı: 195 – 425 m2
Teslim Tarihi: Şubat 2020

İletişim bilgileri:

Adres: Ovacık Mahallesi 663. Cadde No:27 Keçiören/Ankara
Telefon: 0312 378 80 60

İpektaş İnşaat hakkında:

Yaptığımız işler ve bunun akabinde daha da güçlenen bilançomuz ile her yıl önceki yıla göre daha da büyüyor ve güçleniyoruz. İpektaş İnşaat 20 yıldır inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden; bünyesinde yüksek teknoloji barındıran projeleri, geleceğe ışık tutan tasarımlarıyla sektörün kalite güvenceli güvenilir markası olmayı başarmıştır.

Bugün liderlik için yarışıyorsak bu noktaya tesadüflerle değil, düzenli ve planlı çalışmalar sonucunda ulaştık. Tecrübeli yönetim kadrosu her yeni projesinde genç ve yetenekli tasarımcıları ile İpektaş İnşaat geleceğe ışık tutmaktadır.

İpektaş İnşaat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onları genişleyen bir müşteri portföyü statüsünden çıkartıp İpektaş İnşaat‘ın genişleyen ailesi konumuna getirmiştir.

 

Yorum Yazın