Piri Reis Konutları

Piri Reis Konutları

Vefakar inşaat’ın yeni projelerinden olan Piri Reis Konutları projesi Silivri’de hayata geçiriliyor. Piri Reis Konutları projesi 364 konuttan oluşuyor. Projede yer alan konutların tamamı 100 metrekare büyüklüğünde 2+1 tipte tasarlandı. 14 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan projenin yüzde 60’ı yeşil alan olacak şekilde planlanıyor.

Piri Reis Konutları projesi Silivri’de sahile 2 kilometre uzaklıkta, E5 karayoluna 2 dakika uzaklıkta bulunuyor. Net olarak Silivri ilçesi,Ali Paşa mahallesi,344 ada,1 parsel numaralı gayrimenkul üzerinde bulunuyor.

Piri Reis Konutları fiyat listesi

Dairenin satış bedeli 2+1 100 metrekare daire 243.000,00 (İkiyüzkırküçbin Türk Lirası) TL şeklinde belirlenmiş.
Peşinat ise sözleşme sırasında verilecek.

Piri Reis Konutları ödeme planı

Daire taksitleri 20 Nisan 2018 ayında başlayıp 72 taksit olacaktır.
Anahtar teslimi 2018 Mart ayından itibaren 36 ay sonra gerçekleşecektir. 63.000 TL Sözleşme sırasında kalan tutar 72 eşit taksitte ödenecek olup, 2018 Nisan ayından itibaren 2.500 TL aylık taksitler halinde ödenecektir.

14.000 m2 alan üzerine kurulacak olan sitenin yüzde 60’ı yeşil alandan oluşuyor. Projede ayrıca açık, kapalı ve misafir otoparkı , merkezi ısıtma sistemi, fitness, mescid, kütüphane, toplantı salonu, bay-bayan kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, basketbol, futbol ve voleybol olmak üzere çok amaçlı saha bulunuyor.

Daireler (2+1) brüt 100 m2 net 75 m2 şeklinde tasarlandı. Her dairede üçlü ankestre seti (davlumbaz,fırın,ocak) yer alıyor.

Piri Reis Konutları  kura

Daire sahipleri kura çekilişi ile belirlenecektir. Daire sahipleri arasında herhangi bir haksızlık olmaması için daire satış bedelinin (+,-) %5’ini geçmeyecek şekilde bir şerefiye bedeli ödenecek.

Hisse sahipleri şantiyenin ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabilecek. Hisse sahipleri teknik eleman eşliğinde şantiye alanını gözlemleyebilir. Aynı zamanda şantiyemize monte edeceğimiz kameralarla 7/24 şantiye alanını canlı takip edebilirler.

Vefakar Yapı Adem Ceylan tarafından kuruldu. İnşaat sektörüne hızlı giriş yapan Vefakar Yapı Hezarfen Konutları ve Piri Reis Konutları projesine aynı anda başladı. Projelerinde kooperatif sisteminde faizsiz konut satışını benimsiyor. Uzun yıllar Türk Hava Yollarında hizmet veren Adem Ceylan brikimlerini ve deneyimlerini konut sekörüne aktarmayı planlıyor.

Yorum Yazın