Porta Vadi

Finans kökenli 4 girişimcinin kurduğu Tüm Yapı Porta Vadi projesini satışa sundu. Proje toplam 4 blokta 72 daire, 166 ofis ve 20 mağazadan meydana geliyor. Blokların birinde rezidanslar, üçünde ise ofisler yer alıyor. Porta Vadi projesinde1+1’den 4+1’e kadar olan daireler 95 ila 310 metrekare, ofisler ise 48 ila 1.025 metrekare büyüklüğe sahip. 4+1 daireler 305 metrekare tasarlanırken, 3+1 daireler 180 ila 310 metrekare inşa ediliyor.

Herkes için nezih bir yaşam alanı yaratabilme arzusu ile gayrimenkul sektörüne adım atan Tümyapı, başarı ile hayata geçirilen ve yoğun ilgi gören Doğa Evleri ve Finanskent projelerinin ardından Ocak 2017’de inşasına başladığı Porta Vadi projesi ile iş dünyasını ve prestijli yaşamı Kağıthane Cendere Caddesi’nde buluşturuyor.

Tüm Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ruşen Mete Akyüz, 1 lira kredi kullanmadan kendi öz kaynaklarıyla projeyi tamamlayacaklarını belirtti. Finans kaynakları üretmede uzman olduklarını belirten Ruşen Mete Akyüz, “Porta Vadi projesi toplam 165 milyon lira yatırım bedeliyle geliştirildi. Yoğun bir emeğin ürünü. Sadece zeminde 112 kilometre uzunluğunda beton kullanıldı” dedi.

Porta Vadi fiyat listesi;

1+1 daire: 700 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 1 milyon 300 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Proje de 30 Mart 2018 tarihine kadar “0” peşinat ve “0” faiz fırsatı ile peşin alımlarda yüzde 25 indirim ve şirket bünyesinde 36 ay vade seçeneği sunuluyor.

İstanbul’un en işlek ve merkezi caddelerinden biri haline gelen Cendere Caddesi üzerinde yer alan Belgrad Ormanı ve Sadabat Deresi’ne komşu olan Porta Vadi, konut, ofis ve mağaza karma projesidir. Levent ve Maslak’a 2 dakika mesafede bulunan proje, Haliç-Kemerburgaz Dekovil Hattı, Dolmabahçe-Ayazağa Karayolu Tüneli, Hasdal-Ümraniye Tüp Geçidi, Havaray ve Metro gibi ulaşım akslarının yanı başında yer alıyor. Ayrıca proje, Türk Telekom Stadyumu, alışveriş, kültür ve sanat merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Yorum Yazın