Sinpaş Aqua City Bursa dış mekan

Sinpaş Aqua City Bursa fiyat listesi!

İstanbul’da Aqua City konseptiyle projeler üreten Sinpaş Kent Yatırımları A.Ş. yeni projesini Bursa Demirtaş’ta da hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bursa Modern projesinin hemen yanı başında inşa edilecek olan Sinpaş Aqua City Bursa projesi,  28 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak.

Proje 4 adet 15 katlı, 3 adet 6 katlı olmak üzere toplam 7 bloktan meydana geliyor. Projede 508 adet adet konut yer alacak. Sinpaş Aqua City Bursa projesinde daire büyüklükleri 63 ile 240 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Sinpaş Aqua City Bursa dış mekan

Sinpaş Aqua City Bursa projesi fiyat listesi!

Projedeki satışa çıkan bloklardaki daireler;

1+1 daire: 201 bin TL

2+1 daire: 302 bin TL

3+1 daire 426 bin TL

4+1 daire: 505 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Akbank ile anlaşması bulunan Sinpaş Aqua City Bursa projesinden banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün. Bunun yanında firma bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Belirli bir miktar peşinat ödeyerek kalan tutarı vade farklı üç yıllık taksitlerle firma bünyesinde ödemek de seçeneklerden biri. Proje tamamlandığında yatırımcısına yüzde 47 kar ettirmesi bekleniyor.

 

Sinpaş Aqua City Bursa sosyal olanaklar ve konum!

Su ve yeşille iç içe Uludağ manzaralı geniş balkonları bulunan Sinpaş Aqua City Bursa projesinin sosyal olanakları arasında; cafe, restoran, meydan, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, açık 7 kapalı yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, güneşlenme terasları,yürüyüş alanları, güvenlik ve açık / kapalı otopark yer alıyor.

 

İstanbul aksı üzerinde konumlanan proje Bursa Modern projesinin hemen yanı başında; Anatolium AVM, IKEA, Hilton ve Hampton Otellerine sadece 5 dakika mesafede bulunuyor.

 

Haziran ayında yapımına başlanacak olan projede daire teslimlerinin Haziran 2020’de yapılması planlanıyor.

Yorum Yazın