Yeşilyaka Su

Yeşilyaka Su

Mesa Mesken ve Nurol GYO ortaklığında Büyükçekmece Karaağaç Mahallesinde hayata geçirilen Yeşilyaka Su projesi muhteşem doğası ve özgün villa tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 3. Havalimanına ulaşım kolaylığı ve 650 bin metrekarelik devasa arazisiyle ön plana çıkan proje büyük bir titizlik içerisinde geliştirildi.

Geçmişten bugüne binlerce konuta ve altyapı projelerine imza atan iki duayen inşaat firması Mesa Mesken ve Nurol GYO tüm birikimlerini Yeşilyaka Su’ya aktardılar. Mesa Yeşilyaka projesinin devamı niteliği taşıyan Yeşilyaka Su geniş peyzaj alanlarının yanısıra her villaya özel bahçe sunuyor.

Yeşilyaka Su daire tipleri

Özellikle şehrin gürültüsünden ve site içerisinde yaşamaktan sıkılanlar için müstakil yaşamlar sunan proje ailenizle ömür boyu mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

650 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen proje içerisinde 472 ayrı ünite içeriyor. Yeşilyaka Su projesinde 3+1’den 5+1’e kadar villa seçeneği bulunuyor. Projede villaların büyüklükleri 148 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Projede tek katlı ve dubleks villa seçenekleri yer alıyor.

Yeşilyaka Su fiyat listesi

Projede villa fiyatları 1 milyon 690 bin liradan başlıyor ve 4 milyon liraya kadar çıkıyor. Proje hem başlangıç fiyatları hem de yüksek prim potansiyeline göre oldukça cazip görünüyor. Bir de Mesa Mesken ve Nurol GYO imzası olduğunu düşünürsek hem yaşamak için hem de yatırım için satın alınabilir.

Yeşilyaka Su ödeme planı

Yeşilyaka Su projesinde kredili peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Nakit ödemelerde ise bu indirim üstüne yüzde 5 indirim daha yapılabiliyor. Ayrıca liste fiyatları üzerinden yüzde 20 peşinat ile kalan kısmın yüzde 20’sini 1 yıl sonra, diğer yüzde 20’sini 2 yıl sonra ve kalan yüzde 40’lık kısmı ise 36 ay vadeli şekilde şirket bünyesinde ödeme fırsatı sunuluyor.Projede KDV oranı ise yüzde 1 olarak uygulanıyor.

İstanbul’da doğanın en iyi korunduğu Büyükçekmece Gölü çevresinde, 650.000 m2’lik alana yayılmış 472 müstakil villa, yaşamın tam ortasında. Doğanın kalbinde müstakil bahçeli villaları ile, özlenen huzurlu ve konforlu hayatı sunuyor. Korusu, geniş peyzaj alanı, gölet manzarası ve çeşitli sosyal imkanlarıyla en özel anılara ev sahipliği yapacak.

Yeşilyaka Su sosyal donatı alanları

Yeşilyaka sakinleri açık havada spor yapmanın keyfini tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahasında çıkarırken, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezinde günün yorgunluğunu atacaklar. Projede yaşayanlar Yeşilyaka külüpte dostlarıyla bir arada keyifle vakit geçirebilecek, akşamları ailece açık hava sinemasında film seyredebilecekler.

Projede çocukların hem güvenli, hem de çeşitli aktivite alanlarıyla donatılmış parklarda eğlenebileceği özel alanlar var. Tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ve yaş guruplarına göre özel dizayn edilmiş parklarda neşeli saatler onları bekliyor olacak.

3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafede. Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a ise 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Yeşilyaka Su Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye uzaklıkları da sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

yesil-yaka-su-projesi

Yeşilyaka Su Projesi

Proje 2019 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Editör Notu: Yeşilyaka Su projesinin artıları oldukça fazla. Öncelikle ailenizle huzur içinde zaman geçirebileceğiniz bir yaşam vadediyor. Kendine ait bahçesi olan müstakil yaşamı özleyenler için her ayrıntı düşünülmüş. Fiyat kalite oranına baktığımız zaman proje yüksek satın alınabilirlik düzeyine sahip.

Mesa Mesken A.Ş

Mesa Mesken 1969 yılında kurulmuş yarım asırlık bir çınar. 1947 yılında Ankara’da doğan Erhan Boysanoğlu 1970 yılında Mesa Mesken’de çalışma hayatına başladığında henüz 23 yaşındaydı. Yaklaşık 50 yıldır Mesa Mesken’i yöneten Erhan Boysanoğlu inşaat sektöründe tam bir duayen. Bilgi ve birikimlerini yeni kuşak temsilcilerine aktarıyor. 93 binden fazla konut üreten Mesa Mesken bugün 4 bin kişiye iş veriyor.

Türkiye’de konut sektörüne kazandırdığı “Tünel Kalıp Teknolojisi’’, “Müşteri Hizmetleri Birimi”, ‘’Konut Siteleri Hizmet ve Bakım Şirketleri’’ gibi ilk’lere imza atmış olan Mesa Mesken, yeni sektörlere adım atarken, geçmiş başarılarından güç almıştır.

Nurol GYO ile Mesa Yeşilyaka projesine imza atan ve başarıyla sürdüren Mesa Yeşilyaka Su projesinde emin adımlarla ilerliyor.

 

Yorum Yazın